Art Festival Westport. 9-11 October

Spotkania, warsztaty, imprezy

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Pawel.G
Posty: 354
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:37
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Pawel.G » 13 wrz 2009, 23:54

tak około 4 m (dostałem wiekszy budrzet na projekt wiedz jest z czego poszalec)
Niewiem jak to wyjdzie w praktyce :)Ruzni kowale ,umiejętnosci itp.
i troszke mało czasu:( ale wrazie czego realizację przenosze do siebie do pracowni po plenerze,wiedz jest szansa ze projekt bedzie wyglądal jak w załozeniach:)

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 14 wrz 2009, 22:36

ok. juzwszyscy nalecielismy na Twoje drzewko teraz ja mam pytanie.

z czego przewidujesz postument? jakis marmur czy granit? moze cos mniej popularnego...

Awatar użytkownika
Pawel.G
Posty: 354
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:37
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Pawel.G » 30 wrz 2009, 22:00

Powoli warsztat pakuje i w piątek rano wyjazd na plener:)
Ekipabudowlana juz ogarnia miejsce i postument na nasze wypociny:)
Michael Calnan z Dani i Gunvor Anhoy juz wylondowali na wyspie i dzis razem odkulismy troszkę nazędzi.Hogan tachczy mlot mechaniczny:).Brazeal brothers z USA londuje w Piątek(spece od zgrzewania i tym będą sie głownie zajmowac w naszym projekcie):)
Pozatym Miasto dalo nam majlepszy hotel z wszystkimi bajerami do naszej dyspozycji.
Gines sie będzie lał i goszka zołądkowa w moim wykonaniu.:)

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 30 wrz 2009, 22:04

chloapki az wam zazdroszcze! masakra! na nastepne imprezy napewno przylecimy :D ja tez chce dotknac mlotka mistrzow! :D

Awatar użytkownika
Salaputro
Administrator
Posty: 678
Rejestracja: 01 wrz 2009, 02:42
Lokalizacja: Mosina k/Poznania
Kontakt:

Post autor: Salaputro » 30 wrz 2009, 22:06

Oj będzie się działo... ;-) Chciałbym ten plener widzieć na zywo - napewno wrazenia niezapomniane...
A tak na marginesie Paweł jak tam Twój młot - masz już go u siebie :?:

Awatar użytkownika
Pawel.G
Posty: 354
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:37
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Pawel.G » 30 wrz 2009, 22:24

Jeszcze trochę poczekam :( Firma walneła spore opuznienie a między czasie bylem u Hogana testowac jego zakup (tej samej firmy tylko wiekszy ) i doszedLem do wniosku ze biorę taki jak on ma:)a ze firma nawaliła a ja przezto mam gigantyczne opuznienia:):):) noi ze zapLacone z góry i takie tam.Wytargowalem lepszą cene i trochę więcej osprzętu.
jakos za 3 tygodnie będzie w UK jak dobrze pujdzie:)

Robert W.
Posty: 547
Rejestracja: 28 sie 2009, 20:01
Lokalizacja: Góral z Pienin

Post autor: Robert W. » 01 paź 2009, 07:13

Paweł można wiedzieć co zdecydowało o zakupie właśnie tego młotka,jakie są jego zalety :?:

a co do imprezy to powodzenia niech się wam stal dobrze zgrzewa i kuje jak plastelina :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pawel.G
Posty: 354
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:37
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Pawel.G » 02 paź 2009, 02:27

Jest poprostu zaje....... bardzo precyzyjny, ale to bardzo!!!! nie za duzy,odpowiednia sila,mega wachlaz oprzyządowania,poprostu pierwsza klasa:)
Z drugiej zaś strony myślę ze dzisiaj kazdy nowy młot ma podobne parametry i zalety kwestia tylko kasy:)

Robert W.
Posty: 547
Rejestracja: 28 sie 2009, 20:01
Lokalizacja: Góral z Pienin

Post autor: Robert W. » 02 paź 2009, 07:15

ja błądzę z tymi młotkami i sam nie wiem jaki chcę mi się wydaje że 40stka dla mnie wystarczający,wszystko obija się o kasę jak byłby to mój jedyny wydatek to stałby już u mnie i nie czekał bym na żadne dotacje bo nerwy już dawno straciłem do tej biurokracji :evil:

Awatar użytkownika
Pawel.G
Posty: 354
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:37
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Pawel.G » 02 paź 2009, 18:37

Podrenczny zestaw wyjazdowo-plenerowy:)
Obrazek

wieczorem postaram sie zdac male sprawozdanie :)

Robert W.
Posty: 547
Rejestracja: 28 sie 2009, 20:01
Lokalizacja: Góral z Pienin

Post autor: Robert W. » 02 paź 2009, 19:08

będę upierdliwy ;-) spawareczka do czego miało być tradycyjnie :mrgreen:

czekamy z niecierpliwością na fotki i sprawozdanie 8-)

Awatar użytkownika
Pawel.G
Posty: 354
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:37
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Pawel.G » 02 paź 2009, 19:59

dla asekuracji !!!!,jak walnie jakieś nazędzie itp.szkoda tracic czas jak walnie ci jekieś nazędzie na naprawę tradycyjnymi metodami:)wolę je szybko pospawać gdzieś w krzakach tak by nikt nie widział i skupic sie na samym projekcie:)

Robert W.
Posty: 547
Rejestracja: 28 sie 2009, 20:01
Lokalizacja: Góral z Pienin

Post autor: Robert W. » 03 paź 2009, 07:26

sorry za moją upierdliwość :mrgreen: asekuracja zawsze musi być bo różne sprawy na takich wyjazdach mogą się przyda żyć 8-)

Awatar użytkownika
Pawel.G
Posty: 354
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:37
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Pawel.G » 05 paź 2009, 02:41

Panowie miałem zaszczyt uczestniczyc i przewodzic w najlepszym kowalskim wydarzeniu w jakim w swoim rzyciu startowałem.Dopiero zjechalłem do domu i zracji poniesionych obrazeń(odciski,naciągniete ścięgno:)) nie bede się zabardzo rozpisywał ale po krutce.
Dotarli prawie wszyscy,organizacja !! nieda się tego opisać, byłem traktowany jak krul i czułem się jak krul:) poprostu inny świat.
Uczestnicy!!!był kowal ze Szkocji który miał 75 lat,bracia z USA dla któruch zgdzewanie to tak jak dlamnie oddychanie(nieda się opisac tego co robili ),poznałem ludzi z Bushido Park,Izraela,francji i Czech noi oczywiscie z UK i Niemiec.
MyslaLem ze sporo umiem :)ale to mi się tylko wydawało I mimo to zo wszyscy robili mój projekt to ja i tak stałem ze zwieszonym językiem niewieząc w to co ci goście potrafią.

Panowie rubcie wszystko by uczestniczyc w tego typy inprezach,gdzie spotykają się kowale z ruznych stron swiata i mudz uczyc się odnich.Ja od jutra biorę sie do robort by załapac sie na następną tego typu imprezę:)

PS:Jak ochłonę:) to wrzucę małe sprawozdanko :) za tydzień mam nastempny plener:):)

Robert W.
Posty: 547
Rejestracja: 28 sie 2009, 20:01
Lokalizacja: Góral z Pienin

Post autor: Robert W. » 05 paź 2009, 06:57

powiedzenie że "człowiek całe życie się uczy"to szczera prawda :mrgreen: tylko żeby mieć się od kogo uczyć to już całkiem inna historia :mrgreen:

Czyli Ci panowie po prostu wymiatają,czekamy z niecierpliwością na zdjęcia no i sprawozdanie 8-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „WARSZTATY KOWALSKIE, IMPREZY - hammer ins, events”