IVANOFRANKOWSK 7-9. 05. 2010

Spotkania, warsztaty, imprezy

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
wszebąd
Posty: 551
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wszebąd » 19 lut 2010, 00:15

Ja sie zastanawiam czy moja żona pojedzie. Ale raczej tak. Ale musimy wiedzieć że trafimy noclegi między 6-12 euro . No i sprawa podróży. Jak wiesz mieliśmy awarię i musimy wymienić silnik :evil: kur...a. Ile będzie kosztowała ta wycieczka i gdzie ona będzie ?
Nikiel wytrzymaj i dowiedz sie od tej Pani :-D


HOWGH

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 19 lut 2010, 01:54

dobra :)
napisałem , ze chcemy jechać i zapytałem czy pomoze nam zalatwic te hotele. jestem dobrej myśli:)
jak mniemam wszystkim nam zależy na jak najmniejszych kosztach.

z transportem to jest tak, że Tadzio jedzie z Leżajska i ma całe auto wolne.
W Mosinie jest 2 zawodników, którzy się zastanawiają nad wyjazdem.
W Sanoku jest cała załoga chętnych kowali, ale nie wiem jak z miejscami.
Na północy też jest jeden chętny :)
Myślę, że jak się dostaniecie bliżej Leżajska to Tadek nie będzie miał nic przeciwko dodatkowym pasażerom(wiadomo koszty wachy się rozkładają na więcej ludzi :) )


Pamiętajcie, to nie jest ani drogo, ani daleko(no przynajmniej z podkarpacia :-P )
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
wszebąd
Posty: 551
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wszebąd » 19 lut 2010, 12:23

Prawdopodobnie z Przemyśla sa bezpośrednie autobusy do celu. Ile będzie kosztowała ta wycieczka i gdzie ona będzie ?
no i co tam będziemy robic oprócz patrzenia żeby kichy nie było



HOWGh

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 19 lut 2010, 18:45

co Ty się martwisz:) w zeszłym roku obok kowali było stoisko z kiełbaskami z grylla, a obok gryla była aparaturka do bimbru:) na pewno znajdzie się coś ciekawego do roboty.

a tak poważniej, to Olga odpisała:)
na początku pyta, dlaczego się nie przywitałem z nią w zeszłym roku i dlaczego nie pojechałem z nimi na tą wycieczkę? wycieczka była do kamieńca podolskiego i tam kuli jeszcze jeden dzien.

cholercia teraz to strasznie żałuję, że nie pojechałem :/ ..pa ze mnie :roll: , ale w tym roku nie odpuszczę.

Pani Polubotko poleca tego facebooka z linku co go onego wcześniej wklejałem. jest tam cały wagon zagranicznych kowali :) eh chyba trzeba się będzie bardziej na świat otworzyć (tak jak to nasi przodkowie robili, a nie zamykać się każden n w swojej kuźni i strzec tajemnic wyrobu gwoździ i zaginania na rogu :-P )


fragment o hotelach przytoczę w całości


"I can book the hotels.I need to know the price - most foreign guests stayed in Auscoprut - 3 star, 18 euro with breakfasr, we have one suit left in the closest, best and newest hotel ATRIUM, 2-4 people can stay there, 2 rooms, one big bed, 1 big sofa.
Nadia hotel fights for the tourists this year- they reduced the price to 15 euros with breakfast- single and twin standards.
there is a 6 euro hotel/hostel without breakfast "


nie wiem jak Wy, ale ja się piszę na hostel za 6 euro:) 3lata mieszkałem w akademiku i niczego się nie boję :D



" tell me the price , names, number of people, nights for booking, type of the room, when you arrive and depart, flight , time , date- we pick people up in the airports.. or you can plan to see Lviv - you know - a nice city. I now 2 groups of smiths are arriving some days earlier to see Lviv , I recommend to stay in the same hostel - RETRO-SHEVCHENKO, the very center., and it is easier to pick people up by the transport in one place

write how I can help you "


nie wiem ja Wy, ale ja bym się chętnie wybrał do Lwowa, bo nie często jest okazja, a miasto piękne:)

teraz tak, ja zapytam ile kosztuje udział w imprezie, a Wy się zastanowicie czy jedziecie.
jak się namyślicie, to napiszę Pani Oldze ile tych miejsc potrzebujemy.

jak ktoś się będzie za długo namyślał, to niech sobie potem sam załatwia noclegi.


a i jeszcze jedno, Olga pisze, że w tym roku córka naszego znanego kowala(z wybrzeża) wybiera się na festiwal i może by się dało z nią jakoś zabrać razem, taniej:)
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
wszebąd
Posty: 551
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wszebąd » 20 lut 2010, 09:14

Piszemy się z Ewą na hostel za 6 euro (ciekawe czy można tam zostawić bagaże - w naszych hostelach są zamykane szafki),
będziemy od 7-ego do 10 i tu problem.
Jeśli nie będziemy z kimś wracać to zostajemy jeszcze na noc do 11.
Jeśli z Kimś jedziemy to oczywiście nie :-) . U nas wyjazd zaklepany


HOWGH

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 20 lut 2010, 12:31

no to już 4 osoby jedzie
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
stefanik
Posty: 325
Rejestracja: 21 lis 2009, 18:37
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: stefanik » 20 lut 2010, 20:01

a ja tak sie zapytam, czy Wy (my?, w sensie ekipa z forum) jedziemy w charakterze oglądaczy czy bardziej czynny to bedzie udział ? ja się raczej wybieram. tyle że jedziemy tak troche turystycznie ze znajomymi już z początkiem maja, kolega ma tam rodzinę więc grzech by bylo nie skożystać, ale gdybyśmy coś mieli tam odkuć to ja chętnie

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 20 lut 2010, 22:40

jedziemy kuć! :)
kto bywa na imprezach kowalskich to wie ile jest pracowania a ile zabawy:)
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
stefanik
Posty: 325
Rejestracja: 21 lis 2009, 18:37
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: stefanik » 20 lut 2010, 22:49

i tu mnie Niklu masz, w życiu na żadnej imprezie nie bylem i niemam zielonego pojęcia jak ani czym to się je
Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu jeden.

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 20 lut 2010, 23:15

na żadnej imprezie? co Ty gadasz?:)
to w takim razie Ukraina to najlepsze miejsce, żeby się zapoznać z zasadami kowalskiego imprezowania :mrgreen:

o szczegóły pytaj Wata i Sopika :-P
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
stefanik
Posty: 325
Rejestracja: 21 lis 2009, 18:37
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: stefanik » 20 lut 2010, 23:30

ostatecznie zostanie mi oglądactwo, dobre choć to na początek
Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu jeden.

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 20 lut 2010, 23:46

nie ma tak!:)
jak ktoś jest z forum i bedzie na imprezie, to ma kuć. i niech mi nikt nie mówi, że nie ma umiejętności i że się wstydzi:D

z tego co widziałem w zeszłym roku, to było bardzo dużo ekip i się zmieniali , jedni odchodzili od paleniska, a inni wchodzili na ich miejsce. ważne, żebyśmy wiedzieli co mamy kuć:) trzeba się przygotować i tyle.
chwilę pokujemy, potem podpatrzymy mistrzów(WARTO!!!), a wieczorem bankiet:)
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 21 lut 2010, 08:31

o szzcegoly zapytac mozesz tez Salaputra :-P Nikiel cos swojej kolejki nie wykozystuje i mu pewnie przepadnie :-P

Tadeusz
Posty: 19
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Post autor: Tadeusz » 25 lut 2010, 20:49

Co do samochodu opel vectra a najważniejsze sprawdzony naukraińsim paliwie i ich drogach ijeszcze ma 20 lat wrazie czego wrucimy pociągiem jakby sie kto naniego połakomił .

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 25 lut 2010, 22:03

Tadziu, ja bym chciał kuzyna zabrać i jak by się dało to Wszebąda i jego ładniejszą połowę:)
objedziemy w tyle osób?
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „WARSZTATY KOWALSKIE, IMPREZY - hammer ins, events”