Slot Art Festival 6-10 Lipca - Lubiąż K/Wrocławia

Spotkania, warsztaty, imprezy

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Matthan
Posty: 400
Rejestracja: 28 sie 2009, 22:01
Lokalizacja: Augustów

Post autor: Matthan » 15 kwie 2010, 13:56

Po zeszłorocznej Ustce postanowiłem jak najrzadziej jeździć z żoną na imprezy kowalskie a szczególnie jak chciałbym się z wami napić i pogadać przy ognisku... Taka jest prawda, nasze żony nie muszą mieć podobnych zainteresowań... ja to akceptuję, ale ja bym chciał pogadać o "pierdołach" kowalskich jak przystało na żółtodzioba... brudzia wypić z forumowiczami aby się zaprzyjaźnić trochę... posiedzieć przy ognisku, fajkę wypalić, miodu się napić... już się kurde rozmarzyłem...
Nie ma jak dym z kuźni, fajka w zębach
<Duch wieje przez świat>
Moje zdjęcia

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 15 kwie 2010, 15:26

jade! :-D skoro bedziemy miec wszystkjo i pole namiotowe jest gratis to pojawie sie! wypadlo mi tyle imprez ze koniec swiata i musze to nadrobic... :mrgreen: wziac moge tylko to co zmieszcze w plecak :-/

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 15 kwie 2010, 17:27

teraz Wacie to już chyba po ptokach. wjazd kosztuje(tylko prowadzacy arsztaty maja znizki). ja jadę z kuzynem i mamy pokazać podstawy nozownictwa 8-). Aga wie wszystko co i jak.
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
wszebąd
Posty: 551
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wszebąd » 15 kwie 2010, 18:01

Oj Oj oj
Ja nie jestem młodzież
jadę do ciebie Łotrze, byłem u Jola, chciałbym jechać do Banana
Jest Ustka, jest pare spotkań ludzi z Forum i nikt mi nie powie że akurat jak opuszczę ten SLOT (z całym szacunkiem :-> ) to ziemia sie zawali. Niklu opanuj sie !!! Każdy ma prawo wyboru tym bardziej, że istnieją alternatywne spotkania. Ja mam swoje imprezy w tym czasie i......lepiej sie powstrzymam. Już teraz mam dosyć tego że inni decyduja za naród..... :evil: Uffff

HOWGH

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 15 kwie 2010, 18:19

Wszebąd to wpadniesz do Ustki? Weź koniecznie przekliniaka :)
Obrazek

jeremjah
Posty: 18
Rejestracja: 04 lut 2010, 17:09
Lokalizacja: Sanok

Post autor: jeremjah » 15 kwie 2010, 20:39

Nikiel ma racje , teraz jak ktoś chce dołączyć to musi zapłacić wjazd, albo załapać się na wolontariat inaczej http://zgloszenia.slot.art.pl/pl/volunteers , bilety też mozna kupić grupowo i wtedy jest taniej. A co do zabierania żon na imprezy kowalskie - cóż u mnie było inaczej bo to Aga mnie w to wciągneła ;) Albo raczej nie miałem wyjścia bo jak by to wyglądało że kobieta młotkiem tłucze a facet tylko po klawiaturze :) Oczywiście żartuje bo bardzo to stukanie po metalu polubiłem.

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 21 kwie 2010, 16:36

a ja nie mówiłem o tej jednej konkretnej imprezie, mówię o wszystkich spotkaniach oo odwiedzaniu sąsiadów, starszych kowali itd.

Awatar użytkownika
Agnieszka Pasek
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:06
Lokalizacja: sanok

Post autor: Agnieszka Pasek » 22 kwie 2010, 09:06

Szanowny Wacie jedziesz z nami:D
Jeszcze oficjalnej decyzji nie mam ale nieoficjalnie możesz jechać jako 7 osoba prowadząca.
Więc pakuj plecak.

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 22 kwie 2010, 15:19

no to super! :-D namiot juz mam spakowany ;-)

Awatar użytkownika
Agnieszka Pasek
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:06
Lokalizacja: sanok

Post autor: Agnieszka Pasek » 24 cze 2010, 22:48

http://www.slot.art.pl/index.php?D=35

Przypominam ,że na festiwalu wszyscy Kowale powinni zjawić się 04.07.w godzinach przedpołudniowych :!:
Zabierzcie proszę w miarę możliwości swoje graty(narzędzia,fartuchy,rękawice ...)
Do miłego zobaczenia:)

Awatar użytkownika
xGx
Posty: 65
Rejestracja: 03 paź 2009, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: xGx » 24 cze 2010, 23:30

wisienka, Czy te warsztaty są tylko tego jednego dnia?

Awatar użytkownika
Agnieszka Pasek
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:06
Lokalizacja: sanok

Post autor: Agnieszka Pasek » 25 cze 2010, 08:06

Trwają przez wszystkie 4 dni :-) .

sopikkopf
Posty: 170
Rejestracja: 28 sie 2009, 23:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: sopikkopf » 13 lip 2010, 00:44

wróciłem i odespałem- impreza wyjątkowo przyjemna, trudno sie tam nudzić bo wciąż sie coś dzieje, znacznie ciekawsze miejsce niż nawet woodstock który jak większość takich imprez opiera sie głównie na wlewaniu w siebie piwska, na slocie zamiast tego jest wiele innych narzędzi integracji-musze odwiedziać więcej takich miejsc.
dzięki wielkie za możliwość uczestnictwa.

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 13 lip 2010, 20:57

potwierdzam, impra niesamowita. miejsce niesamowite. ludzie naprawdę wporzo:)
kupa koncertów(od maksymalnej zarzynki po muzę klubową). codziennie pokaz fire show. kupa warsztatów, wykłady o tematyce przeróżnej. słowem żyć nie umierać. za rok na pewno pojadę.

Nasze warsztaty były najlepsze!:) najwięcej chętnych. szkoda, że nie mieliśmy więcej sprzętu i prowadzących, bo moglibyśmy przerobić 3 razy tyle ludzi. a ile osób było u nas na warsztatach? 60-70? może więcej.

na pewno zyskaliśmy duuuużo doświadczenia w prowadzeniu takich zajęć:)

Dziękuję Agnieszce i Filipowi za zaproszenie na imprezę i za organizaję, a Sopikowi, Watowi, Igorowi, Rafałowi i Piotrkowi za pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego. Wszyscy odwalili kawał dobrej roboty!

oby jak najwięcej takich imprez!!!
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
Agnieszka Pasek
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:06
Lokalizacja: sanok

Post autor: Agnieszka Pasek » 13 lip 2010, 21:36

Ciesze się ,że się wam podobało na SAF.
Z mojej strony bardzo wielkie dzięki dla WAS Chłopaki za waszą pracę i postawę -bez was takie przedsięwzięcie by nie wypaliło.

Przodownik pracy Nikiel ma rację ,że nasze warsztaty były najlepsze-to opinie głównie dziewczyn które brały udział w warsztatach,,,heh ...
Cóż jak znajdę chwile to dorzucę foty .

A rozmowy o Slocie 2011 zostawiam na zimowe wieczory gdyż teraz robota,robota ...;:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „WARSZTATY KOWALSKIE, IMPREZY - hammer ins, events”