Zimowe Warsztaty 2010-2011

Spotkania, warsztaty, imprezy

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
wszebąd
Posty: 551
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Zimowe Warsztaty 2010-2011

Post autor: wszebąd » 01 sie 2010, 06:32

tu mi Łotry pisać i o miejscówce na ZIMOWE WARSZTATY FORUM KOWALSKIEGO


HOWGH

Nikiel

Wysłany: 2010-07-30, 22:33
:) a zapowiada się mocno rodzinna imprezka .
Następnym razem to my najedziemy Ciebie. Warto by było pomyśleć o zimowej edycji warsztatów:D tylko potrzeba jakiegoś ciepłego miejsca.

Harlem

Wysłany: Wczoraj 12:36
Ciepłą edycje to możemy zorganizować na wielkopolskich włościach. Tym bardziej, że zajęcia odbyłby sie w pracowni pod dachem, więc ustecka bryza nam nie groźna

Nibylung


Wysłany: Wczoraj 13:31
Do zimy jeszcze kawałek ale już jestem chętny na takie spotkanie.Postaram się na ten czas zorganizować rozgrzewacza

Nikiel

to prawda, czas jest, ale niech idea zacznie kiełkować:P

Matthan

Najchętniej chciałbym w okolicy centrum Polszy Naszej dlatego, że dojechać do Nikla albo nawet do Ustki ode mnie to ciężki orzech do zgryzienia ;/

Nikiel

Lubiąż? albo u Ciebie:) a co ze ściana wschodnia? może tam też by się znalazła jakaś fajna miejscówka? ale tym, to już nie w tym wątku.

Watt93

Wysłany: Wczoraj 17:02
Jarocin? jest miejsca w cholere i budynki w razie deszczu. dawno mowie o tej miejscowce. przy okazji jest jakies 15 zabytkowych wagonow kilka lokomotyw i 2 parowozy... moze byc? :-D

Awatar użytkownika
Matthan
Posty: 400
Rejestracja: 28 sie 2009, 22:01
Lokalizacja: Augustów

Post autor: Matthan » 01 sie 2010, 10:42

Tak sobie pomyślałem, że ode mnie do naszych sąsiadów blisko( Litwa, Białoruś) Jeżeli było by zainteresowanie mogę spróbować zorganizować warsztaty ale proponował bym np we wrześniu wtedy miasto myślę, że poszło by na to, aby przedłużyć sezon. Np pierwszy weekend września. W tym czasie coś się dzieje?

Jeszcze jedno: czy miała by być to impreza warsztatowa czy pokazowa? Pamiętajcie, że w sezonie w Augustowie jest tyle ludzi z Białego i Wawy ( i nie tylko), że podwaja się liczba mieszkańców w Augustowie. Pokusił bym się na stwierdzenie, że Ustka dla ściany zachodniej, a Augustów dla ściany wschodniej( nie licząc odmiennego charakteru krajobrazowego) jest mekką dla turystów.

Mam pomysł założę nowy temat ;] muszę się o coś spytać

pozdro
MM
Nie ma jak dym z kuźni, fajka w zębach
<Duch wieje przez świat>
Moje zdjęcia

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 02 sie 2010, 00:01

jest jeszcze jeden psikus("bez es"). nasze imprezy czasowo nie mogą kolidować z innymi fajnymi imprezami kowalskimi (nie organizowanymi przez forum:) ) np. Hefajston, czy Ukraina. Jak trzeba będzie wybierać, to pewnie mniej ludzi przyjedzie na nasze spotkanie.
Nie każdy może sobie pozwolić czasowo i finansowo na taką liczbę wyjazdów.
Konkurencja przy organizowaniu takich spotkań nie powinna mieć miejsca.
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
Matthan
Posty: 400
Rejestracja: 28 sie 2009, 22:01
Lokalizacja: Augustów

Post autor: Matthan » 02 sie 2010, 10:22

O to właśnie chodzi nie chciał bym kolidować z żadną imprezą. Jasne jest te, że na wszystkich imprezach też nas nie będzie, ale zauważyłem( przynajmniej dla mnie) to pewien problem dojechać na drugą stronę Polski...
Nie ma jak dym z kuźni, fajka w zębach
<Duch wieje przez świat>
Moje zdjęcia

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 02 sie 2010, 10:38

Ale jabyś miał zwrot kosztów podróży, zakwaterowanie za darmo, to byś jechał?
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
Matthan
Posty: 400
Rejestracja: 28 sie 2009, 22:01
Lokalizacja: Augustów

Post autor: Matthan » 02 sie 2010, 10:45

Jeszcze zależy jakim transportem... Pociągiem do Jasła mam 19-21 h jazdy więc odechciewa mi się wszystkiego ;/ powiedz jeszcze czy są połączenia autobusowe w stronę lublina i dalej? albo jakiś namiar w internecie na wasz pks?
Nie ma jak dym z kuźni, fajka w zębach
<Duch wieje przez świat>
Moje zdjęcia

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 02 sie 2010, 14:31

pks jasło:) ale nie o to mi chodziło.
chodzi mi o to, że jak warsztaty mają być daleko, to ludzie przyjadą jak będą mieli czas i będzie ich to mało kosztowało. no chyba, że są lenie:P

ps. jest autobus do Lublina.
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

yakiba
Posty: 270
Rejestracja: 30 sty 2010, 15:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: yakiba » 23 sie 2010, 19:34

Jakby jakieś spotkanie ,Poznań lub okolice to ja chętnie tylko nie wrzesień bo mam Biskupin i Pruszków.

DASZIN
Posty: 147
Rejestracja: 11 lis 2009, 18:31
Lokalizacja: Wielopole
Kontakt:

Post autor: DASZIN » 23 sie 2010, 19:51

Mowa o "Zimowych Warsztatach" więc wrzesień odpada :mrgreen:

Awatar użytkownika
igor
Posty: 128
Rejestracja: 04 mar 2010, 18:20
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

Post autor: igor » 23 sie 2010, 20:24

racja jak zimowe to zimowe a raczej wrzesień to nie zima

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 23 sie 2010, 20:43

temat Jarocina caly czas jest aktualny. fajnie by bylo sie zdecydowac zebysmy mogli zalatwic sobie jakies spanie w ciepelku i cieple obiadki... ;-)

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 24 sie 2010, 10:09

Wacie, prezesie z Jarocina, jak chcesz coś organizować to zajmij się tym i zapodaj konkrety, bo takie "nadal aktualne" nie wiadomo co. co aktualne???

Yakiba, napisz proszę coś więcej o tych imprezach. No chyba, że są tylko dla wtajemniczonych:P
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

yakiba
Posty: 270
Rejestracja: 30 sty 2010, 15:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: yakiba » 24 sie 2010, 10:37

O Biskupinie jest cała strona Muzeum a Pruszków to Muzeum dawnego hutnictwa i kowalstwa mazowieckiego i tam tez jest coroczna impreza dymarsko- kowalska, Ja akurat będę się zajmował wytopem i wzbogacaniem rudy darniowej, a poza tym będą ci sami goście co i na dymarkach świętokrzyskich.Impreza jest od 20 do 26 IX, ja będę od 24

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 24 sie 2010, 17:52

nikiel... a co ja sam zrobie jak potrzebuje stowarzyszenia zeby kase ciagnac? obgadamy calosc w Wilkowicach i oglosimy po imprezie ;-)

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 24 sie 2010, 18:05

a czemu aż w Wilkowicach? jest dział wew. to tam możemy pogadać większą ilością osób.

a stowarzyszenie jest. :)

najpierw trzeba mieć pomysła, potem plana, a potem sie ten plan realizuje i jest fajnie.

zapodaj pomysł, zrobimy burzę mózgów i coś ciekawego się na pewno wyłoni.

co, gdzie , kiedy, z kim , na jaki temat?

rejon podkarpacki się już dość dobrze poznał ze sobą:) oczywiście z kolegami z pozostałem części kraju też.

wybrzeże też integracje ma za sobą.:)

ale Polsza dużo kraina i ludu siła. najpierw musimy się poznawać lokalnie.
Masz Wacie pole do popisu. Jak byś zintegrował Wielkopolskę i dolny Śląsk to by było coś zakręć się wokół lokalnych stowarzyszeń, może wiedzą skąd brać pieniądze 8-)
miejscówkę na fajne warsztaty już masz! Nakręć maszynę, a my pomożemy:)
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „WARSZTATY KOWALSKIE, IMPREZY - hammer ins, events”