Projekty unijne i inne

Sprawy dotyczące SFK

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Projekty unijne i inne

Post autor: Grzegorz K. » 11 lis 2010, 11:38

Witajcie Towarzysze!

Jest sprawa. Okazuje się, że nasze stowarzyszenie może całkiem ładnie wpisać się w krajobraz funduszy europejskich przyznawanych na rozwój ginących zawodów itd. Współpracuję z wspomnianą wcześniej Lokalną Organizacją Turystyczną, która jest w stanie wziąć na siebie trud księgowania takowych grantów. Jednakowoż nie zrobią za nas wszystkiego. Pisanie części wniosku dotyczącego naszej sprawy ( w tej chwili myślę tu o warsztatach) spada na nasze barki i uważam że jest to bardzo sprawiedliwy podział. Ostatnio przeszła nam koło nosa jedna okazja. Nie dałem rady napisać wniosku. Najzwyczajniej na świecie zapieprzałem w robocie wykonując zadania niestandardowe co zaowocowało wyłączeniem mózgu na czas weekendu, pon i wtorek powtórka z rozrywki, a do wtorku właśnie miałem przygotować papiery... Do czego zmierzam. Powiem krótko. Potrzebuję człowieka, który pomoże mi w pisaniu i ogarnięciu części papierologii (bez finansów). Stowarzyszenie ruszyło i zaczyna się rozpędzać. Pojawiają się nowe możliwości. Potrzebuję pomocy. :) Czekam na odzew.

PS

Szykuje się również ciekawa wizja nawiązania współpracy z muzeum w Swołowie. To może nam dać również ciekawe miejsce do plenerów z eleganckim miejscem noclegowym.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 19 lis 2010, 16:14

Ależ tłumy... :-/
Obrazek

Qood
Posty: 104
Rejestracja: 02 wrz 2009, 18:33
Lokalizacja: z piekla rodem
Kontakt:

Post autor: Qood » 19 lis 2010, 16:31

No cóż chętnie bym pomógł, niestety papierkowa robota odrzuca mnie kompletnie i jeśli ja bym się miał tym zająć to nic by nie było załatwione. Wiem co było jak pisałem businessplany o dotację i inne rzeczy, jak by nie życzliwość ludzi przyjmujących papiery "gówno" bym dostał bo zawsze byłem spóźniony. Więc żeby nikogo nie zawieść nie mogę się podjąć. Oczywiście w kwestii doradczej jak najbardziej służę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
StellArt
Posty: 631
Rejestracja: 05 mar 2010, 02:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: StellArt » 19 lis 2010, 17:05

Grześku jakieś dwa lata temu brałem udział w szkoleniach z efs itp. Udało mi się wyrwać dotację z urzędu i planuje następne, niewielkie to doświadczenie ale zawsze coś, niestety nie jestem na bieżąco z planami działań efs, mam nie wiele wolnego czasu, ale postaram się pomóc...

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 21 lis 2010, 18:11

Okej obmyślę plan działania i odezwę się do was :) Dzięki!
Obrazek

Awatar użytkownika
harlem
Posty: 725
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:12
Lokalizacja: Mosina
Kontakt:

Post autor: harlem » 22 lis 2010, 12:33

Panie Prezesie, oczywiście możesz liczyć na mnie, reszta na pw

Peter
Posty: 119
Rejestracja: 18 lis 2010, 19:16
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: Peter » 22 lis 2010, 15:45

Jestem świeżo po pisaniu biznesplajty dla unii, więc sądzę, że mógłbym się zająć jakąś pajdą, o ile pisanie BP dla stowarzyszenia nie odbiega zasadniczo od BP dla firmy i o ile może się tym zająć osoba z niewielkim stażem forumowym i o ile podołałbym zadaniu.

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 23 lis 2010, 20:25

Jest temat. Potrzebuję do czwartku wieczór mieć konspekt i rozbite szacunkowo koszty przyszłej imprezy. O ile jestem w stanie zrobić wycenę to prosił bym kogoś z was o pomoc przy produkcji konspektu. Jest szansa na wyrwanie kasy.
Obrazek

Awatar użytkownika
harlem
Posty: 725
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:12
Lokalizacja: Mosina
Kontakt:

Post autor: harlem » 23 lis 2010, 20:40

burza mózgów na skype i konspekt bedzie gotowy

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 23 lis 2010, 21:17

Okej. Jutro godzina 21:00. :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „STOWARZYSZENIE FORUM KOWALSKIE - association”