Kolejne wyzwania - przemyślenia na temat przyszłości

Sprawy dotyczące SFK

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Kolejne wyzwania - przemyślenia na temat przyszłości

Post autor: Grzegorz K. » 05 gru 2012, 16:33

Witajcie

Tak sobie dumam nad działaniami naszego stowarzyszenia. Sporo rzeczy się wydarzyło, moim zdaniem sporo osiągnęliśmy jako organizacja. Przede wszystkim nie jesteśmy już grupą prywatnych "bolków" ale konkretną grupą która ma całkiem ciekawy cel - kowalstwo. Zaczynamy być traktowani poważnie.

Do tej pory naszym największym kapitałem jest i bez wątpienia pozostanie nasza praca i chęci - ludzie. Ekipy takiej jak Wy, moi drodzy, nie można kupić za żadną kasę :) I to jest piękne. Naszym działaniem pokazujemy że nie tylko kasa się liczy, że nie tylko za pieniądze będziemy pokazywali swoją pracę. Jesteśmy mili fajni i otwarci na świat :)

Do tej pory unikałem kwestii funduszy i jak na razie w tej materii nic się nie zmieni. Forum nie posiada i jak na razie nie będzie posiadało majątku. Powoli jednak będziemy musieli pomyśleć nad marnościami, nad księgowością, nad własnym kątem.

To będzie bez wątpienia wielkie wyzwanie dla naszej dotychczasowej działalności ale i wielka szansa.

Myślę że jednym z pierwszych kroków jakie powinniśmy podjąć jest wypłynięcie na szersze wody. Mam nadzieję że przyszły plener w Swołowie odbije się szerszym echem w Świecie. Postaram się podziałać w tym temacie. Było by naprawdę pięknie gdyby udało nam się kiedyś zrobić imprezę międzynarodową. A dlaczego nie? Trzeba mieć wielki cel :)

A co Wy myślicie o SFK i jego przyszłości?
Obrazek

Awatar użytkownika
Arkadi
Posty: 875
Rejestracja: 20 sty 2012, 21:39
Lokalizacja: Boleslawiec
Kontakt:

Post autor: Arkadi » 05 gru 2012, 17:38

Myślę,że jak najbardziej trzeba się rozwijać iść do przodu trzeba stawiać wysoko poprzeczki .Co do imprezy międzynarodowej to oczywiście jest to możliwe i to w niedalekim czasie Swołowo jest odpowiednim zalążkiem do rozpoczęcia drogi,która może doprowadzić do imprezy międzynarodowej :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „STOWARZYSZENIE FORUM KOWALSKIE - association”