czas na portal

Sprawy dotyczące SFK

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 20 lip 2010, 09:51

w weekend Ustka, więc będą jakieś konkretne ustalenia.
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
pomocnik94
Posty: 41
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:52
Lokalizacja: Kujawy

Post autor: pomocnik94 » 17 sie 2010, 14:35

Czy coś ustaliliście?

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 17 sie 2010, 14:38

mamy namiary na ludzi ale jeszcze nic nie wiemy...

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 17 sie 2010, 20:36

Ustalenia przesunięte na Mórkowo
Obrazek

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 17 sie 2010, 20:57

Ustalenia tak, a działania to dopiero pewnie w jesieni, jak będzie więcej czasu :)
a póki co to "...., konserwy i muzyka bez przerwy", słońce, woda i swoboda! :P
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Lucius Ebola
Posty: 159
Rejestracja: 01 wrz 2009, 22:54
Lokalizacja: Lyefjell, Norwegia
Kontakt:

Post autor: Lucius Ebola » 20 sie 2010, 19:55

Po pierwsze to wybaczcie, że przegapiłem temat i się nie odzywałem.
Dzięki chłopakom, którzy się żywo zajęli projektowaniem i przedstawili swoje propozycje!!
Kilka moich uwag:
1. moim zdaniem osobna strona stowarzyszenia jest niepotrzebna, wystarczy zakładka na portalu/stronie forum, gdzie będą informacje o tym co to jest stowarzyszenie, po co to jest, jak można zostać członkiem, aktualne zadania, problemy itp
2. forum również wg mnie powinno być w odnośniku, tylko teraz pytanie czy rezygnujemy z obecnego portalu, a jeśli tak to co się stanie z całą treścią, która tutaj jest i czy tworząc trzecią lokalizację forum nie zrobimy znowu sami sobie konkurencji. Poza tym forum straci na czytelności, bo już teraz jest tak, że nowi użytkownicy pytają, a okazuje się, że już na starym forum jest odpowiedź. Odpowiedzi w stylu "to jest na starym forum, poszukaj sobie" nic osobie poszukującej wiedzy nie dają, bo często jest tak, że skoro pyta to znaczy że nie potrafi sam/a znaleźć. Czasem to oznacza zwykłe lenistwo, ale to uznajmy za margines. Na szczęście z tego co widziałem na naszym forum zawsze jak ktoś pisał, że coś już było to i tak odpowiadał albo dawał linka, za co wielkie hough!, bo nie wszędzie tak ludzie robią.
3. Moim zdaniem takie menu co się rozsuwają jak się najedzie myszo są nieczytelne i mnie denerwują, ale to moje osobiste zdanie i jak zrobicie z rozsuwanym to się nie pogniewam.
4. jeżeli chodzi o koszta to mogę w rozsądnych granicach się dorzucić. Tylko teraz wciąż nie wiemy ani jaką kwotę ani na ile dzielimy, ale to może nieco wyjaśni ankieta.

http://www.pro-line.pl/pro-line_POLSKI.html - ta strona jako propozycja naszego portalu mi się nie podoba. Dobra do promocji produktów jednej osoby - wchodzisz, przewija się, miga, ładnie, wybierasz płotek, zamawiasz i cacy. Na naszej stronie ludzie będą siedzieć godzinami, to by strasznie męczyło, z resztą już ktoś to mówił. Moim zdaniem trzeba postawić na maxymalną przejrzystość, kolory, które nie męczą oczu. Czyli jak dla mnie to najlepsze by było coś, jak mają na iforgeiron.com, tylko z naszą kolorystyką i nagłówkiem (czy jak to się tam zwie) takim, jak proponował Rebell.

ODPOWIEDZ

Wróć do „STOWARZYSZENIE FORUM KOWALSKIE - association”