Projekty kseroksa

Projektowanie, rysunki, szkice

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Dara
arcyforumoholik
Posty: 2144
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:47
Lokalizacja: Kalembina

Post autor: Dara » 19 lut 2013, 14:42

zawiasy ze złej strony

Awatar użytkownika
harlem
Posty: 725
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:12
Lokalizacja: Mosina
Kontakt:

Post autor: harlem » 21 lut 2013, 21:42

kseroks/ pozytyw, że nie spasowałeś i narysowałeś choć jeden rysunek z małą korektą. Może należało najpierw coś narysować a potem stworzyć nowy temat z taką koncepcją a nie zaczynasz od lamentu, że chciałbyś zrobić furtkę ale zupełnie nie masz pomysłu. Mam nadzieję że nikt nie będzie robił za ciebie projektu, tylko ostatecznie sam go sobie wypracujesz. Jeśli nie musisz mieć tej furtki natychmiast to wyciągnij drugą kartkę, potem trzecią, czwartą i rysuj. Nie bój się rysować na 17 kartce wciąż tej koncepcji furtki jeśli uznasz, że forma nie jest satysfakcjonująca.
Co do tej pierwszej kartki i tego co tam się znajduję, to SŁABE.
To 3 różne wzory w jednym, ale trzy formy w żaden sposób nie spójne ze sobą. Wystarczy jakbyś pomyślał jakby każdą z tych form połączyć w pewnych miejscach wzajemnie ze sobą. Matematycznie to zadanie na zbiorach (pierwsza klasa szkoły podstawowej) Zrobiłeś 3 zbiory tylko styczne ze sobą. Spróbuj zrobić 3 zbiory z częściami wspólnymi. Oczywiście jeśli chciałbyś kontynuować taką koncepcję. Projektowanie czegoś asymetrycznego sądzę jest trudniejsze od formy symetrycznej.
Tak więc: ołóweczek, karteczka i mały masaż skroni. Będzie lepiej.

Awatar użytkownika
kseroks1
Posty: 304
Rejestracja: 08 lut 2011, 12:53
Lokalizacja: Mielec/Rożniaty
Kontakt:

Post autor: kseroks1 » 22 lut 2013, 12:44

Do Harlem
Ja się szybko nie poddaję ten projekt to jeden z wielu tak jak piszesz, tyle że jak ten jest "Słaby" to reszta to totalna porażka w formie i treści. Ale to nie znaczy że na tym poprzestanę ta furtka ma być jak wcześniej pisałem na zastępstwo i nie jako reklamę i pokaz jakichś tam moich umiejętności z dziedziny kowalstwa które stara się poszerzać w miarę możliwości czasowych tak więc karteczka i wio :D jak coś wypocę to wstawię projekt. pozdrawiam i dzięki za opinie to jest dla mnie mobilizujące :D

Awatar użytkownika
Dara
arcyforumoholik
Posty: 2144
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:47
Lokalizacja: Kalembina

Post autor: Dara » 10 mar 2013, 23:32

Gmyrałem w necie i taką fajną kratkę znalazłem:
Obrazek
Jest umieszczona na drzwiach kuźni przy rue de l'Horloge pod numerem 1 w mieście Montauban we Francji.
W latach 30 tych tworzył tam Mr Masquerade.
wrzucam jako uzupełnienie wcześniejszego posta o "punkcie odniesienia"

Awatar użytkownika
kseroks1
Posty: 304
Rejestracja: 08 lut 2011, 12:53
Lokalizacja: Mielec/Rożniaty
Kontakt:

Post autor: kseroks1 » 16 mar 2013, 08:30

Ciekawy motyw Dara ale chwilowy brak czasu powoduje zastój w kuźni i prace rdzewieją na kowadle a wiatr nadyma śniegu do budynku ale to się zmieni z nadejściem kwietnia bo do niego właśnie powinienem się wyrobić z innymi pracami :D

Ale dzięki dzięki za podpowiedź zawsze każda jest słuszna ( na swój sposób)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
kseroks1
Posty: 304
Rejestracja: 08 lut 2011, 12:53
Lokalizacja: Mielec/Rożniaty
Kontakt:

kolejna wersja popielnicy

Post autor: kseroks1 » 19 maja 2013, 14:01

rysunek z drugiej zmiany w pracy na etacie...
metoda byle jaki długopis na byle jakiej kartce :D:D:P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „PROJEKTOWANIE - design”