Muzyka w kuźni...

Tematy nie zawsze związane z kowalstwem

Moderatorzy: Nomad, Nikiel, BANAN, Marcin

Awatar użytkownika
Piter

Re: Muzyka w kuźni...

Post autor: Piter » 05 gru 2017, 05:26

Ja sie wkońcu przerzuciłem na słuchawki nauszne. Zawsze szkoda mi bylo moje sluchawki męczyć , więc pozbierałem po domu wszelkie słuchawki które były wyłączone z użycia i zlutowalem sobie z nich fajny sprzęt grający :p
Broń to narzędzie i jeśli jest piękna, to tylko dzięki swej użyteczności

Wnuczek

Post autor: Wnuczek » 07 sty 2019, 21:30

Słuchawki słuchawkami ale ważne też aby w nich grało coś przyjemnego.
Piosenka o kowalu.
https://www.youtube.com/watch?v=sWVD7WfpdgA

lechcezary

Post autor: lechcezary » 02 gru 2019, 14:37

Ja słucham wszystkiego po trochu. Nie potrafię tutaj stwierdzić jaki typ muzyki odpowiada mi najbardziej.... No może oprócz jakiegoś Death Metalu i Disco Polo (do tej muzyki to nawet bawić się nie lubię, nie wiem czemu jej popularność w Polsce jest taka duża). Najbardziej siedzę w rapie, głównie zagranicznym, ewentualnie wczesny polski rap (współczesny już mniej mi się podoba). Mniej popu.Przekonałem się ostatnio do muzyki klasycznej, wiele utworów z muzyki filmowej jest naprawdę dobrych.
No i lubię raz na jakiś czas wybrac się na jakiś dobry koncert, chociaż przyznam, ze bilety na niektóre polskie gwiazdy takie jak Podsiadło trzeba kupować z dużym wyprzedzeniem i najlepiej szybko.

Awatar użytkownika
Piter

Post autor: Piter » 02 gru 2019, 22:24

To mały update ode mnie.

Już od jakiegoś czasu głośniczek stoi na regale, a na uszach mam normalne sluchawki ochronne. Jedno z drugim sie nie wyklucza, a przyjemniej bez plątaniny kabli pod ubraniem ;)
Broń to narzędzie i jeśli jest piękna, to tylko dzięki swej użyteczności

ODPOWIEDZ

Wróć do „ROZMOWY - hydepark ”