prezesAdammm - reaktywacja

"... parę słów o sobie, najpierw"

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: Jacenty » 23 lis 2016, 19:14

Adam, nie przejmuj się, chłopak najzwyczajniej w świecie zażartował, chociaż sam zastanawiam się skąd taki tekst jeżeli nie znacie się bliżej. Inaczej jest kiedy ludziska znają się i żartują tak, że w pięty idzie.

prezesAdammm
Posty: 74
Rejestracja: 16 gru 2011, 13:39
Lokalizacja: brak

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: prezesAdammm » 27 lis 2016, 10:07

Post poprawiony uwzględniając sugestię autora tematu
/.../ Jacku, prawda jest taka że ja z forum kowalskiego znam dwie osoby, spotkałem kolegę Habeer'a raz ale tu mówimy o innym forum lokalnym gminnym oraz ZIgmunda ale z nim rozmawiałem kilka razy telefonicznie w innych niż kowalskie sprawy. Z tej całej Warszawy i okolic znam raptem 3 osoby nie mające nic wspólnego z kowalstwem czy branżą metalową. Więc rozumiesz dla mnie to nie było ani trochę śmieszne.
/.../
Nigdy się nie uważałem za super spawacza, ale coś tam pospawałem w Polsce, Norwegii i teraz mi się Latino klimaty marzą, zobaczymy pożyjemy

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: Jacenty » 27 lis 2016, 10:57

Kolego Lolek69 jeżeli Adam twojej wypowiedzi nie odebrał jako żart to chyba należy się kilka słów wyjaśnień odnoszących się do kwestii gównianego spawania. Masz jaja to napisz coś bo Adam dwoi się i troi by wytłumaczyć coś co tłumaczone być nie powinno. Jeżeli jestem sprawcą zamieszania to w jakikolwiek możliwy sposób próbuję rozładować napięcie, a ty zamiast to zrobić zamilkłeś jak przysłowiowa pipa.

graffic

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: graffic » 27 lis 2016, 11:21

a nie prościej wódki się napić lub dać po mordzie, a później się napić ??? :D - tak sobie myślę... (choć nie w temacie jestem)

habeer
Posty: 595
Rejestracja: 09 wrz 2016, 08:31
Lokalizacja: Na Dolnym Śląsku piękne okolice, gmina Miękinia, Pisarzowice :)

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: habeer » 27 lis 2016, 13:24

napić zawsze się można . grunt aby wiedziec z kim i zaco :)

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: Jacenty » 27 lis 2016, 14:25

Jak nie macie za co to pare złotych podeślę. Abyście nie musieli dawać sobie po mordzie bo nie lubię widoku bitego człowieka, oczywiście jeżeli bije ktoś inny. :lol:

prezesAdammm
Posty: 74
Rejestracja: 16 gru 2011, 13:39
Lokalizacja: brak

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: prezesAdammm » 27 lis 2016, 16:48

Po pierwsze nie mam zamiaru z kimkolwiek się bić to raz
Po drugie jestem właściwie osobą nie pijącą, po za tym jak już to rum nawet bez Coli - stać mnie również na picie w ramach godziny w, w Norwegii spokojnie 500 zł na alkohol schodził, nie jest mi potrzebna zapomoga.

Uważam że w żartach czy też nie nikt nie ma prawa kwestionować czegoś czym zajmuję się od 2007 roku, z tego się utrzymuję, mój zawód jest regulowany jakby ktoś nie wiedział, fakt jeśli bym spowodował katastrofę mogą mi te uprawnienia być cofnięte.

Jestem spokojny i lubię żartować, przepraszam bardzo ale jak ktoś mi podważa kompetencje publicznie, nie będę się na zgadzał. Nie jesteśmy dziećmi, jako osoby dorosłe powinniśmy brać pełną odpowiedzialność za swoje czyny i słowa, Prosta zasada

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: Bodar » 27 lis 2016, 18:38

Proponuję nie drążyć tematu, i do kolegi Lolka69: publicznie się paplało, to i publicznie coś się teraz koledze Adamowi należy.

prezesAdammm
Posty: 74
Rejestracja: 16 gru 2011, 13:39
Lokalizacja: brak

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: prezesAdammm » 11 gru 2016, 09:36

Bobodar pisze:Proponuję nie drążyć tematu, i do kolegi Lolka69: publicznie się paplało, to i publicznie coś się teraz koledze Adamowi należy.
No tak, powiedzieć coś jest łatwo ale żeby później się odnieść do swoich słów wypowiedziany publicznie to już nie ma odwagi...

No cóż, nie mam czasu na dysputy bo lecę niestety do Norwegii może na tydzień a może spędzę święta w Hotelu...

Proszę jednak o usunięcie albo tematu (tak całego) lub poszczególnych postów dotyczących odniesień do mojego spawania...

Powiem tak: fajnie jest kogoś hejtować inaczej tego postu nie odbieram ale żeby nie mieć odwagi żeby się do tego odnieść... no cóż

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: Jacenty » 11 gru 2016, 09:41

Miłej podróży i pozdrowienia dla norweskich trolli. :D

prezesAdammm
Posty: 74
Rejestracja: 16 gru 2011, 13:39
Lokalizacja: brak

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: prezesAdammm » 11 gru 2016, 12:23

Jacek-Sz pisze:Miłej podróży i pozdrowienia dla norweskich trolli. :D
Dziękuję Jacku, akurat podróż z tych głupich, mam trzy loty i jeden autobus ;D

No a teraz przez świętami to na tobie są Fjøsnisse, tacy brzydcy pomocnicy, (skrzaty czy coś) świętego mikołaja - ich jest pełno po wystawach sklepowych :D

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: Jacenty » 11 gru 2016, 16:23

Odnośnie podróży, to kiedyś z kumplem wybraliśmy się nad morze północne i zanim ze Szwecji pojechaliśmy do punktu docelowego to studiowaliśmy mapę, która wskazywała dwie drogi. Jedna z nich była stanowczo krótsza, o kilkaset km więc bez wahania właśnie na tę trasę padł wybór. Niestety była to droga przez góry, czyli serpentyną na szczyt i serpentyną ze szczytu. Mięliśmy w planach zaoszczędzenie paliwa, które było droższe chyba ze cztery razy w stosunku do naszego. W miejscowości docelowej nad samiusieńkimi fiordami spotkaliśmy Polaków, którzy połaszczyli się na tę samą trasę, mając nadzieję na szybki dojazd oraz oszczędność wachy. Jechali poldkiem i kilka niemal pionowych podjazdów musieli pokonać na biegu wstecznym ponieważ jedynka nie dawała rady. Tak czy siak podróż jak i górskie widoki tras z wodospadami bezcenne.

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 69
Rejestracja: 30 paź 2016, 18:04
Lokalizacja: warszawa

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: lolek69 » 16 gru 2016, 06:56

Jacek-Sz pisze:Kolego Lolek69 jeżeli Adam twojej wypowiedzi nie odebrał jako żart to chyba należy się kilka słów wyjaśnień odnoszących się do kwestii gównianego spawania. Masz jaja to napisz coś bo Adam dwoi się i troi by wytłumaczyć coś co tłumaczone być nie powinno. Jeżeli jestem sprawcą zamieszania to w jakikolwiek możliwy sposób próbuję rozładować napięcie, a ty zamiast to zrobić zamilkłeś jak przysłowiowa pipa.
witam

to chyba wynika z mojej słabej znajomości technicznych
początkowo myślałem że jak pojawia się jakakolwiek wypowiedź w wątku którym pisałem to pojawia się powiadomienie

więc tak.

kolego Adamie, dopadli mnie w innym temacie i kazali odszczekać to co tu o Tobie napisałem
widać moje poczucie humoru jest do d...

a więc odszczekuję to co napisałem haaaaauuuuuuuuuu haaaauuuuuuu
i oficjalnie oświadczam że Adam jest dużo lepszym spawaczem ode mnie w 141 na bank, w pozostałych nie wiem, ale wiem że jest dobry
jak ja miałem jakiś problem w 141 to na innym forum udzielił mi kilka cennych porad
Adamie mam Twojego maila który mi dałeś na tamtym forum, mam ci wysłać jakąś muzykę typu wybacz mi :) ?
uffff
nie wiem co jeszcze napisać

prezesAdammm
Posty: 74
Rejestracja: 16 gru 2011, 13:39
Lokalizacja: brak

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: prezesAdammm » 23 gru 2016, 23:24

lolek69 pisze:
kolego Adamie, dopadli mnie w innym temacie i kazali odszczekać to co tu o Tobie napisałem
widać moje poczucie humoru jest do d...

a więc odszczekuję to co napisałem haaaaauuuuuuuuuu haaaauuuuuuu
i oficjalnie oświadczam że Adam jest dużo lepszym spawaczem ode mnie w 141 na bank, w pozostałych nie wiem, ale wiem że jest dobry
jak ja miałem jakiś problem w 141 to na innym forum udzielił mi kilka cennych porad
Adamie mam Twojego maila który mi dałeś na tamtym forum, mam ci wysłać jakąś muzykę typu wybacz mi :) ?
uffff
nie wiem co jeszcze napisać
Przepraszam administrację, ale muszę powiedzieć to publicznie, od razu proszę o bana znaczy: sam się zbanuję oraz proszę również o skasowanie tego tematu.

Użytkownik lolek69 to zwykły debil, cham i prostak. Nie ma co tego ukrywać, każdy czytając te wypociny większość dojdzie do podobnych wniosków

Nie ma ani trochę klasy żeby w normalny sposób przeprosić kogoś kogo obraził publicznie, co to ma być jakieś szczekanie, haukanie i wysyłanie piosenek?

W domu wszyscy zdrowi? Ten stek bzdur, jakieś porównanie, kto jest lepszy i dlaczego i ktoś kogoś zmusił do odszczekania? Ta wypowiedź jest jeszcze chamska niż to od czego się zaczęło...

Facet, zamiast powiedzieć - sorry Adam i tyle w temacie - robisz sobie kolejny raz ze mnie jaja. Brak Ci elementarnej kultury i odrobiny klasy, próbujesz zgrywać nie wiem przed kim jaki ty zabawny, świetny a jesteś tak po prostu żałosny, że mi Ciebie aż żal... zwykłe sorry bo kaliber słowa Przepraszam to pewnie przerasta...

Zwykłe sorry, zamknęło by temat... brak mi słów... i na tym wypadało by skończyć.

Dziękuję wszystkim za owocne konwersacje, prezesAdammm definitywnie kończy, zostawiając pole do popisu lepszym i godniejszym, wolę się skupić na szukaniu nowego miejsca do życia dla siebie niż tym czymś...

Przepraszam za ton swojej wypowiedzi, ale czytając te wypociny...

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 69
Rejestracja: 30 paź 2016, 18:04
Lokalizacja: warszawa

Re: prezesAdammm - reaktywacja

Post autor: lolek69 » 24 gru 2016, 09:07

zaraz zaraz
nie bądź taki nerwowy
już więcej się do Ciebie nie odezwę i nie wypowiem w żadnym Twoim temacie
niech będzie że jestem prostak i cham
Panowie admini
skasujcie ten temat tak jak on prosi.

druga opcja - skasujcie też moje konto

trzecia opcja - skasujcie tylko moje konto

wesołych świąt

Adamie pewnie już za późno na normalne przeprosiny ale... przepraszam

ODPOWIEDZ

Wróć do „PRZEDSTAW SIĘ - say hello”