Program do prowadzenia magazynu

O tym jak zarobić pierwszy milion;)

Moderatorzy: Nomad, Nikiel, BANAN, Marcin

Awatar użytkownika
KUROT

Re: Program do prowadzenia magazynu

Post autor: KUROT » 11 lut 2019, 10:02

Kunio: Brzmi to jak lokowanie produktu a nie post użytkownika następnym razem postaraj się bardziej.

Awatar użytkownika
Aries
Moderator
Kontakt:

Post autor: Aries » 11 lut 2019, 19:17

Kunio to pewnie wpadł tu pochwalić się programem. Założenie było takie, że teraz wszyscy zapytamy jak nazywa się ten program....
Jak ktoś zaczyna na Forum w ten sposób, to dla mnie żaden kowal.... :/
Czy się mylę Kunio? Jeśli tak - zapraszam do powitalni!
Zrobione lepsze niż doskonałe.
Obrazek

Sokolpl

Post autor: Sokolpl » 11 lut 2019, 21:47

@cinekhh Jeżeli chodzi o programy zarządzające magazynami(Stany minimalne zarzadzanie np typu FIFO ,generowanie zapotrzebowan i zamówień, dokumenty magazynów MM ,RW i PW)mogę podać Ci nazwę programu na priv typu MRP ale żaden program źle zarządzany nie zda zadania Np jeżeli masz pręt fi 30 w długości 3000 mm 2 szt a do zlecenia potrzebujesz 2500 to 500 mm musisz musisz wrócić na magazyn główny przypadek 1 lub stworzyć magazyn resztek użytkowych przypadek 2
Zlecenie nr 2 na pręt fi30 długość 490mm rozwiązanie w przypadku 1 musisz pamiętać o tym że masz kawałek najbardziej optymalny pod względem wykorzystania materiału w przypadku nr 2 musisz mieć odpowiednią logikę (algorytm )który przeszukaj najpierw magazyn odpadów użytkowych a jeżeli ni znajdzie przeszukaj magazyn główny
Reasumując każdy program musi być odpowiednio nawodniony i skrupulatnie uzupełniany.Wiec jeżeli mowa o niewielkiej skali magazynu to przeglądniecie regałów z materiałem i spisanie co mamy a czego nam brakuje i musimy zamówić
Tak jak napisałem na początku jeżeli będziesz potrzebował nazwy programu jaki używam napisz na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „PROWADZENIE FIRMY - run a business”