Drobnostki na sprzedaż jako niewielki dochód na boku

O tym jak zarobić pierwszy milion;)

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Bethresen
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2016, 15:29
Lokalizacja: Kaiserslautern

Drobnostki na sprzedaż jako niewielki dochód na boku

Post autor: Bethresen » 10 paź 2020, 11:23

Kłaniam się

Zdaje sobie sprawę że podobne wątki już były ale we wszystkich które widziałem poruszano temat tego co najlepiej się sprzedaje u zaawansowanych kowali.

Czy wg doświadczonych kolegów po fachu istnieją male, proste przedmioty które można w miarę szybko zrobić i równie łatwo sprzedać?
Jasnym jest ze nie będą to miliony, chodzi
dosłownie o drobne "na waciki".

Po krótkim szperaniu w Google (głównie na amerykańskich stronach)

Znalazłem kilka przykładów, co o tym sądzicie?
- wieszaki na ubrania (kawałek pręta zagięty w J, z drobnym zdobieniem, i dwoma dziurkami na śruby)
- uchwyty do szafek
- małe miseczki w kształcie np serca, czy liscia
- "patyki" do szaszłyków
- zawieszki do kluczy/breloki
- zestawy kominkowe
- zestawy do grilla

Wiem że dla was, profesjonalistów zapewne wydaje się to błachy temat, ale wydaje mi się że to ciekawy sposób dla początkującego kowala na dorobienie na nowy młotek, czy inne proste/tanie narzędzia do nowej kuźni.

Co myślicie?

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Drobnostki na sprzedaż jako niewielki dochód na boku

Post autor: Bodar » 11 paź 2020, 08:27

Podkówki, ślimaki, małe proste świeczniki na 1 świeczkę, otwieracze itd. ... generalnie wszystko schodzi na wszelkich jarmarkach i giełdach co nie jest droższe od flaszki, a najlepiej do 10 zł.
To jest tak jak kiedyś z piłeczkami na gumce, wiatraczkami, kwiatkami z piór, słonecznikiem w tutce z gazety czy innymi drobnymi bibelotami jarmarcznymi.
https://www.youtube.com/watch?v=MyfY7ZNtcaA

Bethresen
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2016, 15:29
Lokalizacja: Kaiserslautern

Re: Drobnostki na sprzedaż jako niewielki dochód na boku

Post autor: Bethresen » 12 paź 2020, 09:48

O to mnie właśnie chodziło! Dzięki wielkie.
Kiedy wspomniałeś o piłeczkach na gumce, wiatraczkach itd. Dotarło do mnie ze te wszystkie rzeczy skierowane są głównie na dzieci na zasadzie "mama, mama! Kup!"
Więc kombinując pod tym kątem i dopasowując to do 2020 - ciekawe jak sprzedawały by się "odznaki" i "puchary" związane z popularnymi grami dla małolaciarni, jak "Fortnite", "minecraft", czy "Roblox"
Zasadniczo chodzi o logo gry, bądź jakiś mały charakterystyczny element, w formie "nagrody".
Tylko jak tak o tym pomyślę, to może problem z prawami autorskimi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „PROWADZENIE FIRMY - run a business”