IVANOFRANKOWSK 7-9. 05. 2010

Spotkania, warsztaty, imprezy

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

IVANOFRANKOWSK 7-9. 05. 2010

Post autor: Nikiel » 31 sty 2010, 20:04

kto ma ochotę wybrać się w tym roku ze mną na Ukrainę? :) impa jak trza! kowale i kowalki z całego świata!!! dużo miszczuniów będzie i sporo można podpatrzeć. Pojemy sała i popijemy bimberku.

są chętni? niedługo pewnie trzeba by wysłać jakieś zgłoszenie, żeby nam jakiś nocleg załatwili.
mam nadzieję, że będą chętni na jedną z fajniejszych imprez w okolicy Polszy.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2010, 20:33 przez Nikiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Marcin
Posty: 802
Rejestracja: 14 gru 2009, 10:13
Lokalizacja: Giedlarowa
Kontakt:

Post autor: Marcin » 31 sty 2010, 20:10

Chętnie bym się tam wybrał, możesz napisać coś więcej o tej imprezie? Ile trwa, jaka jest jej tematyka (pomijając że kowalska) jakie koszty... No i termin
Młodości nie kupisz, ani nie sprzedasz

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 31 sty 2010, 20:40

termin to 7-9 maj 2010.
najpierw jest święto kowali, a potem 10 maja kowale mają wycieczkę i się integrują zwiedzając Ukrainę.

organizatorzy przygotowali broszurę z fajnymi fotkami. zachącam do pobrania:

http://www.spilkakovaliv.org/
trzeba sobie kliknąć w link na samym dole po prawej stronie :)

więcej o imprezie na starym forum:
http://blacksmithing.createforum.com/wa ... -t376.html

i jeszcze dodam, że Ukrainki to śliczne dziewczyny :D
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 31 sty 2010, 20:41

ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Marcin
Posty: 802
Rejestracja: 14 gru 2009, 10:13
Lokalizacja: Giedlarowa
Kontakt:

Post autor: Marcin » 31 sty 2010, 21:06

Kurde zaczyna mi się podobać tylko nie wiem jak będzie z czasem ale zrobię wszystko żeby tam być a jak z kosztami wygląda taki wyjazd tam ;]
Młodości nie kupisz, ani nie sprzedasz

Awatar użytkownika
wszebąd
Posty: 551
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wszebąd » 31 sty 2010, 21:15

A jak myslisz mamy jechać ? Jako ekipa Forum, Ludzie ze Stowarzyszenia , czyli oglądacze prywatni ? Bo jak ogladałem poziom prac to.........wymiekam miszczostwo

HOWGH

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 31 sty 2010, 21:28

tam nie ma oglądaczy tylko kowale:) od średniowiecznej roboty też byli , ze swoimi rupieciami:P trochę im miechy się rozpadały. jak jechać to jako forum. graty są na miejscu , więc dużo nie trzeba targać. jest jakaś robota zlecona do kucia w czasie festiwalu, i jakaś praca domowa. najpierw kucie, potem impreza, potem kac, kucie impreza, kac i wycieczka:P
oczywiście jest tez opcja dla nie pijących. praca, praca, wycieczka:P

ale żeby nie było, że tam sodoma i gomora! :-P

pełna kultura !świetni ludzie! Ukraincy są bardzo gościnni. przyjezdni też spoko ziomale. można się dużo nauczyć, spędzić miło czas, dobrze zjeść :-D słoninka palce lizać! kto nie jadł nie wie co traci 8-)
jak z kasą to nie wiem. pociągiem grosze, ale jak będziemy jechać wozem i spać w hotelu to troszkę drożej. ale nie jest to cena zaporowa. zwykle podają na stronie zbliżone koszty.
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 01 lut 2010, 16:03

ja jestem na tak. tez bede robil co w mojej mocy. nic nie obiecjue bo raz juz tam pojechalem palcem po google maps ;-(

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 01 lut 2010, 22:29

Ty , młody! znasz bajkę o tymitunie? :-x Ty,żeś w zeszłym roku nie pojechał , bo Ci się nie chciało , a potem żałowałeś. albo jedziesz , albo nie! do maja 3 miechy. przez tyle czasu to jakąś kasę odłożysz. Jak będą chętni, to się zgłosimy i pojedziemy kuć, jak chętnych nie będzie to ja pojadę kuć i bawić z kowalkami, a Wy będziecie fotki oglądać :mrgreen:

Może chociaż Tadziu się wybierze, bo z leżajska ma blisko.

ps. mówiłem już, że Ukrainki są śliczne? :mrgreen:
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
wszebąd
Posty: 551
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wszebąd » 01 lut 2010, 23:32

Mhmmm kusisz Łotrze kusisz...........do kiedy trzeba odpowiedzieć ?
Tylko czy z moimi umiejętnościami mam sie w ogóle wygłupiać


HOWGh

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 02 lut 2010, 00:37

ale my tam pojedziemy się zaprzyjaźnić, a nie na mistrzostwa świta:) to tak jak nasz Ustka, tylko , że więcej ziomali:).
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
wszebąd
Posty: 551
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wszebąd » 03 lut 2010, 16:13

Kto będzie patronował wyjazdowi tzn
kto
dowie się o koszt i możliwości noclegów
na co możemy liczyć
-palenisko i stanowisko
-czy jedziemy pociągiem i maszrutkami czy własnym samochodem.
co tam wieziemy i co przedstawiamy w ogóle no......

HOWGH

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 03 lut 2010, 17:21

pierwsze pytanie- czy są chętni? jak będą chętni to może jeden z chętnych będzie miał samochód:)
informacji na ukraińskiej stronie przybywa, więc niedługo pewnie będzie jakiś formularz zgłoszeniowy.
w zeszlym roku nie wnikałem dokladnie jak to bylo, ale widzialem, ze duze ekipy mialy swoje stanowiska na stale, a male sie zmienialy. na pewno paleniska i kowadelka bylu.
kowale kuli prace, o okreslonej tematyce, ktore potem zostaly umieszczone na wielkiej ramie:) wiem, ze ludzmi którzy przyjechali mieli opieke i raczej nikt nie zginął. zalatwiony hotel.
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 03 lut 2010, 17:21

ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
stefanik
Posty: 325
Rejestracja: 21 lis 2009, 18:37
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: stefanik » 03 lut 2010, 17:35

o niech Cie Niklu, to prawda co mowiles o tych Ukrainkach, a poza tym zajebiaszczy klimat, kurcze moze bym sie tam i wybral
Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu jeden.

ODPOWIEDZ

Wróć do „WARSZTATY KOWALSKIE, IMPREZY - hammer ins, events”