czas na portal

Sprawy dotyczące SFK

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 14 cze 2010, 22:01

no, ja myslałem ze sfk ma mieć osobna srone, ale spoko. tak jak mówicie będzie dobrze.

portal "FORUM KOWALSKIE" a na nim podstrona "stowarzyszenie" i odnosnik do forum:)

pięknie!
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

RebelCoil
Posty: 77
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:16
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: RebelCoil » 14 cze 2010, 22:24

można zrobić jedna z tych 2 opcji tez:
Obrazek

1. albo dac taki napis nad glownym napisem,
2. albo dodac taki link jak po prawej jest

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 15 cze 2010, 09:07

to ja powiem co mi nie leży:)

-samo zdjęcie(kowadełko z kucizną), skąd ono ? kto zrobił zdjęcie? czy mamy do niego prawa autorskie?:) jeśli nie, to zdjęcie trzeba wymienić.

-główny napis na banerze "stowarzyszenie forum kowalskie" . możesz zrobić drugą opcję z samym "forum kowalskie" (bez słowa "stowarzyszenie")? chciałbym zobaczyc co lepiej wygląda. Ale jeśli ustalimy, że ma być "stowarzyszenie forum kowalskie" to nie bedzie mi to przeszkadzało:)

-hasło "obróbka metali, metaloznastwo" , czy to do nas naprawdę pasuje? metaloznastwa tu tyle co kot napłakał:) "może artystyczna obróbka metalu" (bo to jest raczej główny kierunek forum), albo coś podobnego? Tutaj koledzy i koleżanki pomogą:)

- przycisk "metaloplastyka" a może lepiej coś innego? np. "kowalstwo"?

- przycisk "fsk", cos za dużo tam literek:/ może samo "stowarzyszenie " by lepiej wyglądało?


tyle moich uwag 8-)



Rebel, wielki szacunek za Twoja robotę!!!:) restekpa!
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 15 cze 2010, 13:20

Całkowicie zgadzam się ze słowami Nikiela. Dołączam się również do podziękowań. Niech Hefajstos czuwa nad tobą i klawiaturą twoją :)
Obrazek

RebelCoil
Posty: 77
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:16
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: RebelCoil » 15 cze 2010, 14:51

Tez sie zgadzam bo w sumie tych rzeczy nei byłem pewien ^^

A sam napis Forum kowalskie masz w poprzednim screenie na poprzedniej stronie. tutaj dalem tlyko taka druga opcje ^^

tego napisu "obróbka metali, metaloznastwo" tez nie bylem pewien wstawilem tak zeby poprostu poakzac ze COŚ tam może być, nie wiem co można obmyslić.

to 'fsk' to taka opcja druga albo dac napis nad 'forum kowalskie' albo dac taki napis, też się wahałem między samym napisem 'stowarzyszenie' dałem tak zeby sprawdzic jak bedzie wygladac.

Ta kategoria metaloplastyka to tak dałem też od niechcenia : D bo nei byłem wlasnie pewien tego co tam dać, bo to w sumei by miały być takie teoretytczne rzeczy, w stylu odpuszczanei itd. a jak wykonać jakąś rzecz to już w tutorialach by mogło być.

Zdjęcie na 100% do wymiany już wat'owi pisałem, nie pamiętam skad je znalazłem więc nie jestem w stanei zapytać o prawa autorskie, najlepiej jak by ktoś zrobił zdjęcie jakieś takie ^^ w ostatecznosci moge poszukac gdzie to było ale to bedzie meka bo suzkalem go dluugo xD

Myśle jeszcze nad tymi logowaniami i wyszukiwarką bo mi coś nei pasuje ale to sie wymysli ^^

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 15 cze 2010, 20:02

nic się nie tłumacz tylko działaj jak masz chęci i czas. :) portalu jeszcze nie ma, a już super wygląda. miałem gdzieś kiedyś fotki ognia, ale nie wiem gdzie, a czasu na szukanie póki co brak:/

Rebel, jesteś w stanie poskładać taki portal do kupy i go uruchomić? jakoś bysmy Ci to w naturze spłacili :-P
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

RebelCoil
Posty: 77
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:16
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: RebelCoil » 15 cze 2010, 20:23

nie umiem : D ja się tylko na graficznej stronie znam xD

Awatar użytkownika
Nomad
Moderator
Posty: 2263
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nomad » 15 cze 2010, 20:37

To zwołaj kolegów, i cos na pewno wymyslicie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 15 cze 2010, 20:37

Aha czyli potrzebny szpec od html?
Obrazek

RebelCoil
Posty: 77
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:16
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: RebelCoil » 15 cze 2010, 21:33

tzn ja mam kogoś kto może to zrobić ale ot z watem gadac bo mi się pisac drugi raz tego samego nei chce XD czasu nei mam teraz XD

Grzesiek
Posty: 338
Rejestracja: 24 wrz 2009, 08:56
Lokalizacja: Łęg k. Makowa Maz
Kontakt:

Post autor: Grzesiek » 16 cze 2010, 15:22

Ja mam jakieś fotki ognia i gorącego żelaza na kowadle, poza tym mogę jeszcze dorobić jakieś.
"kowal po to ma kleszcze żeby różne rzeczy trzymać"

RebelCoil
Posty: 77
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:16
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: RebelCoil » 16 cze 2010, 16:06

to wrzuc jakies najlepiej cos na kowadle

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 21 cze 2010, 21:38

czy rozmawiał już ktoś ze znajomymi od robienia stron? ile by to miało kosztować?
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
StellArt
Posty: 631
Rejestracja: 05 mar 2010, 02:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: StellArt » 21 cze 2010, 21:53

Jutro napiszę jaką cenę życzy sobie Marcin, myślę nad swoją stronką więc na dwóch może coś jeszcze utarguje, cenę pisać publicznie czy na pw?

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 22 cze 2010, 08:21

lepiej na pw :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „STOWARZYSZENIE FORUM KOWALSKIE - association”