POSPOLITE RUSZENIE!!!!!!!!!!!

Sprawy dotyczące SFK

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 04 wrz 2010, 20:51

ładnie by było wymienić osoby, które wsparły forum. Chodzi o ich docenienie, a nie adorację.

Wszebąd, nie robimy płatnego forum, ale składka dla członków SFK powinna być. I to nie jakieś kosmiczne sumy, ale żeby na opłaty za serwery i domeny było.

Masz rację, to kolejna taka wtopa, ale miejmy nadzieję, że już ostatnia. Chodzi o brak przepływu danych między adminami. Zmienimy to.


Dla członków SFK będą składki, ale będą też plusy z bycia członkiem:) mam pomysł na dział z pomysłami a'la blacksmiths journal.
http://www.blacksmithsjournal.com/archives/
moglibyśmy pokazywać jak wykorzystywać techniki kowalskie w konkretnych projektach.

takie moje zdanie:P
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
homikk
Posty: 50
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: homikk » 04 wrz 2010, 21:48

płatne forum to nie jest taki do końca dziwny pomysł.
biorę udział w kilku innych forach o różnej tematyce i większość jest płatna- ok 10, 20 zyli na rok.
paczka fajek kosztuje dyche, a ile sie pali każdy doskonale wie.
8-)

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 04 wrz 2010, 22:13

możemy zrobić ankietę. 400 osób po 5 pln to już by była kasa na fajne warsztaty :P
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
homikk
Posty: 50
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: homikk » 04 wrz 2010, 22:30

lub wykonanie gadżetów związanych z forum np. koszulki, smycze itp...

Awatar użytkownika
nibylung
Posty: 331
Rejestracja: 08 lis 2009, 18:22
Lokalizacja: zgierz
Kontakt:

Post autor: nibylung » 05 wrz 2010, 09:22

Co do drobnych wpłat na forum jestem za. Było by miło wystąpić na warsztatach przed ludżmi w jednakowych strojach z logo forum. Możn byłoby miec np. jakieś fundusze na dopłate do paliwa dla dojeżdżających z większych odległości. Forum sie rozwija i niestety bez zaplecze finansowego coraz trudniej.

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 165
Rejestracja: 02 wrz 2009, 09:16
Lokalizacja: Tykocin

Post autor: Proboszcz » 05 wrz 2010, 10:29

Ciekawie jest na Freha , tam wpłacający na działanie tego forum dostają tytuł Mecenasów lub Dobrodziejów. Forumowicze z tymi tytułami maja prawo dawać ogłoszenia w dziale Kupię/Sprzedam i dostają dostęp do plików.

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 05 wrz 2010, 11:08

z tymi ubraniami to fajny pomysł.

o tytułach mówił już Wszebąd i to jest miłe wyróżnienie, ale nie chciałbym tego wiązać z dawaniem ogłoszeń. Jak każdy może wkleić ogłoszenie to jest więcej ciekawych okazji.

Z dostępem do plików to też nie bardzo, bo prawie żadnych nie mamy. :P jak ktoś coś ma i chce się dzielić to się dzieli, jak nie to nie.
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 05 wrz 2010, 12:14

Tytuły Dobrodziej i Mecenas chodzą mi właśnie po głowie. U nas bym to widział jako tytuł honorowy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marek
forumoholik
Posty: 1042
Rejestracja: 14 mar 2010, 13:45
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Marek » 05 wrz 2010, 12:49

:-D mi się też podoba zapłacić te kilka zł a potem można by zorganizować albo bardzo fajne imprezy albo koszulki z logiem :-> smycze, długopisy czy inne gadgety jakoś do mnie nie przemawiają :-/
:evil:

Awatar użytkownika
harlem
Posty: 725
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:12
Lokalizacja: Mosina
Kontakt:

Post autor: harlem » 05 wrz 2010, 13:20

koszulki tak, gadżety raczej nie, pare chwil i po gadżetach. Działam też na innych forach i na jednym z nich co roku robimy, miedzy innymi, nową wzorniczo koszulkę i potwierdzam, że jest to bardzo praktyczna rzecz. I również spodziewałem sie szerokiego odzewu na naszym forum związanym ze sfinansowaniem serwera, acz liczyliśmy że maksymalnie z 10-12 osób zareaguje, a wynik jest ponad miarę. Tak trzymać. Pozdrawiam
8-)

Awatar użytkownika
Nomad
Moderator
Posty: 2263
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nomad » 05 wrz 2010, 15:16

Koszulki mogą byc, tylko trzeba zrobic jakieś porządne, żeby sie napis po 3-4 praniach nie ścierał.

DASZIN
Posty: 147
Rejestracja: 11 lis 2009, 18:31
Lokalizacja: Wielopole
Kontakt:

Post autor: DASZIN » 05 wrz 2010, 16:30

Koszulki byłyby świetną sprawą - taki znak rozpoznawalno-integracyjny (logo FK jest super). :-P
Też o tym pomyślałem przeglądając foty z Ustki -te na których widać logo, no ale jakoś nie przyszło mi do głowy podzielić się tym pomysłem....

Awatar użytkownika
Matthan
Posty: 400
Rejestracja: 28 sie 2009, 22:01
Lokalizacja: Augustów

Post autor: Matthan » 05 wrz 2010, 17:22

Jestem za koszulkami. Ale myślę, że to powinno być podpięte pod stowarzyszenie... Ale myślę, że ludzie którzy chcieli by wpłacać na forum również są w stowarzyszeniu :)
Nie ma jak dym z kuźni, fajka w zębach
<Duch wieje przez świat>
Moje zdjęcia

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 05 wrz 2010, 19:05

Ja myślę że trzeba przedyskutować opcję "mecenatu"...
Obrazek

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 05 wrz 2010, 20:12

kiedy?:)
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Zablokowany

Wróć do „STOWARZYSZENIE FORUM KOWALSKIE - association”