POSPOLITE RUSZENIE!!!!!!!!!!!

Sprawy dotyczące SFK

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
harlem
Posty: 725
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:12
Lokalizacja: Mosina
Kontakt:

Post autor: harlem » 03 wrz 2010, 10:55

nic nie zmienialiśmy, nasze forum było zawieszone na serwerach HOME.PL i podstawowa stawka na rok wynosi 300 + vat, NETART.pl ma taką samą stawkę. Patrząc na odzew, na pospolite ruszenie forumowiczów, spokojnie damy radę i na rok mamy święty spokój. Można oczywiście zainwestować we własny serwer tylko kiedy sie on zwróci. Jeśli pojawi sie nadwyżka to ustalimy co z tą sumą jeszcze począć. W tej składce mamy też opłaconą domenę: blacksmithing.com.pl
A ja pare miesięcy temu wykupiłem forumkowalskie.pl
Stąd na chwilę obecna mamy zabezpieczone forum od tej strony.
Pozostanie tylko zrobienie dobrego backup-u całego forum żeby nie zostać kiedyś na lodzie. I ktoś z czynnych forumowiczów musi mieć dostęp do pełnej administracji, niestety Nikodem nie ma na to czasu a i nie udziela sie jak zauważyliście więc jest martwym adminem.

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 03 wrz 2010, 14:21

Ile miałeś już księgowań?
Obrazek

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 03 wrz 2010, 14:57

Wszyscy wspomożyciele otrzymają tytuł Bohatera Forum i zostaną odznaczeni Orderem Złotego Młota z Liśćmi Dębu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Może sobie trochę żartuję, ale naprawdę jestem niesamowicie dumny z tego jak zgraną paczkę tworzymy. Nie ma znaczenia wiek i poziom zaawansowania.To co robimy ma sens i jest czymś czego brakuje w tym naszym kochanym kraju.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nikiel
Administrator
Posty: 2237
Rejestracja: 28 sie 2009, 21:50
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nikiel » 03 wrz 2010, 15:56

Grześku, kolejny Twój post to będzie nr 666!!!:)


skąd ta cała sytuacja? Po prostu jako admini daliśmy doopy:/
co dalej?
tak jak mówi Harlem, jedna osoba będzie odpowiedzialna za terminy opłat i nie będzie syfu.

Idą zmiany i pora ustalić jakąś składkę dla forowiczów. Jak widać wszyscy żywo zareagowali na wyłączenie forum. znaczy się, że komuś jednak zależy na tym co tu się wypisuje:)
muszą być fundusze na opłaty i już.

jak się już uspokoi sytuacja z opłaceniem serwera, to porozmawiamy o przyszłości forum, składkach, portalu itd.
ludzie dzielą się na dwie grupy:) pierwsza grupa to ludzie, którzy dzielą ludzi na dwie grupy, a druga to ludzie którzy tego nie robią :P

Awatar użytkownika
Nomad
Moderator
Posty: 2263
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Nomad » 03 wrz 2010, 16:13

Ja dopiero w poniedziałek będe miał okazje do wpłacenia należnej kwoty.
Wcześniej nie będzie mnie w mieście.

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 03 wrz 2010, 16:25

Grzegorz K. pisze: Może sobie trochę żartuję, ale naprawdę jestem niesamowicie dumny z tego jak zgraną paczkę tworzymy. Nie ma znaczenia wiek i poziom zaawansowania.To co robimy ma sens i jest czymś czego brakuje w tym naszym kochanym kraju.

podpisuje sie pod tym i bardzo Wam dziekuje ;-) forum duzo znaczy widze nie tylko dla mnie :-D

skopiowalem cala baze danych dzisiaj w nocy wiec jestesmy zabezpieczeni w razie niepowodzenia...

CZY DAMY RADE??? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 165
Rejestracja: 02 wrz 2009, 09:16
Lokalizacja: Tykocin

Post autor: Proboszcz » 03 wrz 2010, 16:36

Poproszę o nr konta!

lexi
Posty: 127
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:48
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: lexi » 03 wrz 2010, 17:18

pięknie tylko podajcie te namiary na konto. czyli "icek zlituj się pość ten kupon"
:-D

Awatar użytkownika
Grzegorz K.
Administrator
Posty: 3842
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:21
Lokalizacja: Ustka/Słupsk

Post autor: Grzegorz K. » 03 wrz 2010, 18:17

Nie czytacie poprzednich postów. Numer konta na PW do harlema.




:evil: I tak oto dobiłem do 666 postów eeeeh... tak bez patosu i ognia piekielnego... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
harlem
Posty: 725
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:12
Lokalizacja: Mosina
Kontakt:

Post autor: harlem » 03 wrz 2010, 18:43

zrobiłeś diabełka przed 3 zdaniem, to wielki znak trzy szóstki + ta trójka. Bedziesz się smażył w piekle hehhe
Odzew jest bardzo dobry, widac że sporo osób ma na względzie nasze forum i takim gestem sie z nim utożsamia. BRAWO.

Awatar użytkownika
rav08
forumoholik
Posty: 1222
Rejestracja: 02 wrz 2009, 19:50
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: rav08 » 04 wrz 2010, 13:36

Ja się nie zdążyłem dołożyć.Ale całej tej sytuacji można było zapobiec dużo wcześniej.Nawet nie robiąc opłat tylko zwykłą zrzute kasy tak jak teraz to miało miejsce.Wiadomo nie każdy ma pieniądze nie każdy wpłaci bo tylko tu zagląda itd.Ja osobiście wolałbym uniknąć tego w przyszłości.

Awatar użytkownika
homikk
Posty: 50
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: homikk » 04 wrz 2010, 15:09

raczej rzadko wypowiadam się na forum, wolę poczytać niż pisać bez sensu, ale jestem użytkownikiem więc podrzuciłem cegiełkę
8-)

Awatar użytkownika
wat93
Administrator
Posty: 1425
Rejestracja: 28 sie 2009, 12:02
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: wat93 » 04 wrz 2010, 17:35

nastepnym razem bedziemy unikac takich sytuacji ;-)

Awatar użytkownika
wszebąd
Posty: 551
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wszebąd » 04 wrz 2010, 18:22

ja nie jestem za opłatami dla forumowiczów. ewentualnie do przemyślenia jakiś działów ze specjalistycznymi poradami.
Jeszcze jedno abstrahując Dobrze by było "wywiesić listę darczyńców
albo w kolejności alfabetycznej albo w kolejności uzależnionej od wysokości wpłaty. Nie wiem jak z podawaniem sum bo fiskus :mrgreen:
albo zostawić sprawę i następnym razem dać znać trochę wcześniej....to już druga wpada chyba

HOWGH..................Łotry

Awatar użytkownika
Matthan
Posty: 400
Rejestracja: 28 sie 2009, 22:01
Lokalizacja: Augustów

Post autor: Matthan » 04 wrz 2010, 20:39

Nie róbmy loży najwspanialszych... Przynajmniej ja takowej nie widzę... Po co? Jeśli ktoś potrzebuje adorowania to spoko, ja się nie wtrącam...
Nie ma jak dym z kuźni, fajka w zębach
<Duch wieje przez świat>
Moje zdjęcia

Zablokowany

Wróć do „STOWARZYSZENIE FORUM KOWALSKIE - association”