Spawarka do oceny

MAG, TIG, PLAZMA, LASER

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Kaspian91
Posty: 22
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:42
Lokalizacja: Kotlin

Spawarka do oceny

Post autor: Kaspian91 » 05 sty 2019, 22:10

Proszę o ocenę zestawu jaki chce kupić. Tani chiński produkt. Do prac warsztatowych... pieców i czołgów spawać nie będę. A gdyby to zawsze jest opcja MMA i elektroda.

https://allegro.pl/oferta/spawarka-migo ... 6e9680dda8

Zawodowy spawacz powie że to i to i wyjdzie 15 tyś😀
Nie posiadam 400V musi być na 230.

Może ktoś używa coś podobnego?
Step by step

Awatar użytkownika
doman1001
Posty: 289
Rejestracja: 10 mar 2018, 17:16
Lokalizacja: Kielce

Re: Spawarka do oceny

Post autor: doman1001 » 06 sty 2019, 08:33

Moim skromnym zdaniem spawarka do drobnych prac świetna ( o ile nie będziesz spawał pieców i mostów :)) Zorientuj się jedynie jak jest z częściami i serwisem ewentualnym bo to może być różnie z wyrobami z krainy ryżu :) Poza tym cóż, spawać będzie bo czemu miałaby nie spawać :) Ja u siebie w firmie od prawie 7 lat używam Shermanów i poza drobnymi eksploatacyjnymi wymianami to nic się z nimi nie dzieje. Cenna sprawa to ta butla w komplecie bo to spory wydatek a tu jest :) Prawdopodobnie 5 kg ale zawsze coś :)

Kaspian91
Posty: 22
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:42
Lokalizacja: Kotlin

Re: Spawarka do oceny

Post autor: Kaspian91 » 06 sty 2019, 12:14

Ten serwis to największa niewiadoma bo sprzedawca powie że wszystko pierwsza klasa a później okazuje się że problem. Firma pawermat z tego co czytałem na forum jest od kilkunastu lat więc liczę że w miarę to hula.
Również czytałem bo sam się nie znam ze spawarki inwentorowe naprawi każdy średniej klasy elektronik
Step by step

pitekw
Posty: 21
Rejestracja: 20 gru 2018, 06:51
Lokalizacja: Dłużec

Re: Spawarka do oceny

Post autor: pitekw » 07 sty 2019, 06:29

Kilka lat temu oddałem na gwarancję polerke, naprawili mimo, że ewidentnie zepsuła się z mojej winy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „CIĘCIE I SPAWANIE - cutting and welding”