Pytanko jak stopić stal?

Jak się to kuje?

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Porter97
Posty: 32
Rejestracja: 04 kwie 2015, 12:06
Lokalizacja: Konin

Post autor: Porter97 » 16 maja 2015, 14:28

No coś właśnie typu rzeźbe kowalską :D i nie mam zamiaru przetapiać aluminium wole się już pobawić z porządnym kawałem stali ;) już dam sobie (narazie) spokój z odlewaniem stali kiedy indziej pomyśle o tym ;) Jacek-Sz a taki dziwny zbieg okoliczności że akurat wczoraj przez przypadek zbiłem żarówke :? z tymi przepisami BHP też prawda bo czasem poprostu wygodniej przykładowo bez skórzanego fartucha :roll:

KUBA2
Posty: 675
Rejestracja: 08 sty 2014, 07:53
Lokalizacja: dolnoslaskie

Post autor: KUBA2 » 16 maja 2015, 14:42

Widzę że jesteś obruszony.Jacek już tych rąk nie masz, pracuję na rafinerii w uk.Ja nawet zmieniając tarczę od szlifierki, wciągam wtyczkę z prądu.Tak nam wpajają przepisy bhp.A co do fartucha obejży zdięcia to je zobaczysz, gaśniczej też w kącie stoi. Środki ochrony osobistej zawsze stosuję.A jak coś robię źle to o tym nie mòwię.Pozdrawiam ;) ;) ;) I Się nie spinaj

KUBA2
Posty: 675
Rejestracja: 08 sty 2014, 07:53
Lokalizacja: dolnoslaskie

Post autor: KUBA2 » 16 maja 2015, 14:46

A I przestań biadolić ;) ;) ;)

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Post autor: Jacenty » 16 maja 2015, 16:19

KUBA2, Będę się spinał ale na siłce, idę za godzinę i jak masz ochotę to wpadnij ;) . Tak na poważnie to ten fartuch kojarzyłem u ciebie ale sam widzisz, że z tymi przepisami to często człowiek na bakier stoi z racji tego, że niestety napędzają koszty, a i zastosowanie się do nich niejednokrotnie graniczy z cudem. Szlifierkę również odłączam przy zmianie ale tylko szczotek bo diabelstwo strasznie kopie. :lol: :lol: Kwestię żarówek energooszczędnych poruszyłem świadomie ponieważ nikt nigdy o nich nie wspominał w kontekście jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „KROK PO KROKU - tutorial”