Poszukiwana literatura

podaj linka do eBook'a lub poleć książke

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

wowokowal
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:41
Lokalizacja: Wrocław

Poszukiwana literatura

Post autor: wowokowal » 03 lis 2016, 17:56

Witam serdecznie,
Czy ktoś z Was, drodzy użytkownicy, jest w stanie podzielić się skanami/pdf/itp z książek takich jak:
"Mały poradnik hartownika" S. Jabłoński
"Obróbka cieplna metali" -Paweł Kosieradzki
Piszę pracę inżynierską o dziwerach i wierzę, że tam znajdę jakieś informacje przydatne do jej napisania (z obróbki itp-podstawy). Czy macie może jeszcze jakieś pozycje literaturowe, które pomogą mi napisać tą pracę? A, jakbyście coś mieli i poratowalibyście skanami, byłoby niesamowicie pięknie.

Pozdrawiam Was serdecznie
Wojciech Kowalewski

graffic

Re: Poszukiwana literatura

Post autor: graffic » 03 lis 2016, 19:33

kolego wowokowal
primo
- proszę przedstaw się w odpowiednim dziale http://www.forumkowalskie.pl/viewforum.php?f=38 - zakładając nowy wątek

secundo
- na allegro sprawdzałeś tego Jabłońskiego ??? - mnie 8 pozycji wyszukało... od 20 pln do 99 pln
a Kosieradzkiego możesz kupić od 5 pln - do 55 pln - też 9 pozycji

z przesyłka za obie to z 40 pln zapłacisz... nie ma co ratować - raz w weekend piwa się nie napijesz o innych rzeczach (tytułach) nie napiszę - bo jak się dup...y nie chce ruszyć i w googla wpisać - to mi też się nie chce (a niby z Wrocka... chyba, że tylko przelotem na studia)

o chomiku i innych bzdurach nie wspominam...

wowokowal
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukiwana literatura

Post autor: wowokowal » 04 lis 2016, 07:26

Panie @graffic, odpowiem Panu jak Siara do Lipskiego w "Killerów dwóch" : "A dlaczego tak... niekulturalnie?"

Jeżeli chodzi o te książki, to przeszukałem google do 3. strony z każdej z tych pozycji, które wymieniłem i ich nie znalazłem, a znalazłem je tutaj na forum, że ktoś ma porobione skany i jest chętny je rozdać. Dlatego napisałem głównie ten post. Na allegro owszem były, jeżeli jednak ich tutaj nie znajdę- będę zmuszony je zakupić- też w tym problemu nie widzę. Tylko - logicznie- po co mi będą te książki, skoro użyję je do pracy inżynierskiej i mogą mi się nie przydać w przyszłości ? Dodam, że nie mam żadnego doświadczenia praktycznego w kwestii kowalstwa.

graffic

Re: Poszukiwana literatura

Post autor: graffic » 04 lis 2016, 09:14

Wowokowal

dostęp do książek, o które pytasz - jest szeroki, bardzo szeroki......... - od fizycznych książek do kupienia (serwisy aukcyjne), wypożyczenia (biblioteki cyfrowe i analogowe), do pdf-ów (specem komputerowym, a zajęło mi znalezienie tego chwilę - wrzuciłem nazwę książki + pdf w wyszukiwarce) - na pierwszej stronie były trzy odniesienia do linków do pobrania.. więc wybacz - starszy człowiek ma prawo się poirytować lenistwem młodego :D

ad wiedzy - porozmawiałbym z paroma kolegami z FK którzy mają doświadczenie w kuciu stali

POL

Re: Poszukiwana literatura

Post autor: POL » 02 gru 2016, 15:55

Odkupię Kowalstwo i metaloplastyka jestem z Łodzi.

habeer
Posty: 595
Rejestracja: 09 wrz 2016, 08:31
Lokalizacja: Na Dolnym Śląsku piękne okolice, gmina Miękinia, Pisarzowice :)

Re: Poszukiwana literatura

Post autor: habeer » 02 gru 2016, 16:03

POL, przedstaw się proszę w odpowiednim dziale tego forum. Potem bądź aktywny :)

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Re: Poszukiwana literatura

Post autor: Jacenty » 02 gru 2016, 19:39


graffic

Re: Poszukiwana literatura

Post autor: graffic » 03 gru 2016, 10:51

POL - nie wiem po co Ci ta książeczka :facepalm:

to na prezent czy chciałbyś się z tego uczyć ? - jak na prezent dla 10-12 latka to ok, a do nauki to to się nie nadaje - serio, to popelina książkowa jest (wiem, mam, dostałem w prezencie... :facepalm: )

ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI - books”