Strona 1 z 2

Jak zdobyć kasę gdy jej brak

: 20 maja 2014, 22:09
autor: Bodar
Niedawno kilku kolegów na Forum wspomniało o problemach z pozyskaniem grosza na zakupy środków materiałowych do swojej kuźni, w jednym przypadku na laski, w dwóch na gatunkową gorzałę.

Otóż ostatnio popełniłem pierwszy raz w życiu zgrzewanie, i ku mojemu zdumieniu nie jest to proces skomplikowany. Wystarczy trochę staranności itd.

I tu moja propozycja źródełka, z którego zainteresowani mogliby czerpać potrzebne im środki płatnicze. A jak zejdą z ceny 50 % to się nie opędzą od klientów. No bo przecież porządny czy nikczemnik żyć chce, a jak chce żyć to musi żryć. A jak żryć bez noża? No jak? I kaska leci ;) ;) ;) I będzie na wszystko, i na gorzałę, i na ... :D

: 20 maja 2014, 22:12
autor: Qmar
Wiesz bobodar, ta dzika stal damasceńska jest taka droga bo jest dzika, oswojona (czyli ta zwykła) pewnie tania i dlatego ta cena taka

: 20 maja 2014, 22:22
autor: Bodar
Mam wątpliwość, że chodzi o prawdziwy dziki damast i jest to raczej hwit makietingowy

: 20 maja 2014, 23:16
autor: Dracorian
18 500zł???Toż to szok,niezłą kuźnie by skąpletował za taką kase.Ale kto taki nóż kupi?Przecież szkoda by było go używać,a jak by się wyszczerbił..... zawał murowany

: 20 maja 2014, 23:17
autor: Dara
Każde gówno można dobrze sprzedać, jak jest w ładnym papierku.

: 20 maja 2014, 23:19
autor: Dracorian
Sory że oftopuje ale co to jest DZIKA stal damasceńska?

: 21 maja 2014, 08:35
autor: Qmar
Draconian, są ludzie, którzy mają i sa wstanie wydać na jakiś przedmiot dziesięciokrotność tej ceny. Sam przedmiot moga wywalić po dwóch dniach jak sie zepsuje lub im się nie spodoba....

Dzika stal damasceńska, no stary to nawet nie pytaj prawie nie do zyskania, rzadsze niż bułat :D :D :D :D

: 21 maja 2014, 09:28
autor: reneq
obejrzałem wideo... :facepalm: nie no, nie wierzę...

: 21 maja 2014, 10:07
autor: Qmar
reneq, przez Ciebie tez obejrzałem.... po prostu nie wiem co powiedzieć. Tylu kłamstw, głupstw i niedomówień słyszałem tylko w spotach wyborczych PO. Przecież za taką reklamę powinni nałożyć na nich solidną karę!

"Niezniszczalny ultra ostry nóż. Przy odpowiednim użytkowaniu i konserwacji może posłużyć kilka set lat" - to niezniszczalny czy wytrzyma kilka set lat?

No i jeszcze to mylenie damastu skuwanego z krystalicznym :D - klasyk

W ogóle skąd biorą się tacy ludzie "specjaliści od wszystkiego" ładnie im płacą za czytanie przed kamera.....

link do strony: http://www.smakprostoty.pl/damascus-z-3 ... uede-32-cm
video pod zdjęciami - można pośmiać lub się załamać

Jestem ciekaw czy ktoś kupił chociaż jedną sztukę?

: 21 maja 2014, 13:42
autor: Wariat
smakprostoty czy smakprostactwa?

: 21 maja 2014, 16:53
autor: Dara
Smakprostaty !!!!
Powinni jeszcze dodać że ten nusz
jest "Gender homoseksualny"

: 21 maja 2014, 20:08
autor: Drwal
Kurde muszę się dowiedzieć jak hartować osobno każdą warstwę w skutym damaście...

: 21 maja 2014, 20:18
autor: Qmar
bobodar pisze:
Dara pisze:Powinni jeszcze dodać że ten nusz
jest "Gender homoseksualny"
... i krawaty wiąże i przerywa ciążę :facepalm:
i ma elektryczną koniobijkę ;)
Drwal pisze:Kurde muszę się dowiedzieć jak hartować osobno każdą warstwę w skutym damaście...
to musisz mieć dziki damast a to trudno dorwać bułat prędzej nabędziesz/zrobisz :D

: 21 maja 2014, 20:32
autor: dumaeg
Najlepsze są te dymarki z temperaturą wyższą niż w wielkich piecach. Ignorancja, aż boli.

: 22 maja 2014, 19:45
autor: Drwal
Qmar jak potrzymam zwykły pakiet w rogu działki gdzie są chwasty przez rok to mi taki damast zdziczeje?

dumaeg to nie ignorancja to zwykłe kłamstwo.