Cześć
Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel
-
Croccoloco
- Posty: 2
- Rejestracja: 12 maja 2026, 20:16
- Lokalizacja: Poznań
Cześć
Ogólnie zainteresowałem się kowalstwem jakiś rok temu, głównie pracuję na palenisku dosłownie z paru płyt które walały się po domu i z suszarki. Dołączam do forum, by się więcej nauczyć i może poznać jakieś osoby, które mają swoją kuźnię w poznaniu.