Cześć

"... parę słów o sobie, najpierw"

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Croccoloco
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2026, 20:16
Lokalizacja: Poznań

Cześć

Post autor: Croccoloco » 16 maja 2026, 00:00

Ogólnie zainteresowałem się kowalstwem jakiś rok temu, głównie pracuję na palenisku dosłownie z paru płyt które walały się po domu i z suszarki. Dołączam do forum, by się więcej nauczyć i może poznać jakieś osoby, które mają swoją kuźnię w poznaniu.

Awatar użytkownika
bey
Administrator
Posty: 2786
Rejestracja: 31 sie 2009, 07:20
Lokalizacja: Bronisze
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: bey » 16 maja 2026, 09:58

Witaj, czytaj, pytaj :P
Lepsze jest wrogiem dobrego

Awatar użytkownika
ALK
Posty: 187
Rejestracja: 13 mar 2021, 21:57
Lokalizacja: Gdynia

Re: Cześć

Post autor: ALK » 16 maja 2026, 21:49

Witaj, trzymamy kciuki za ciebie

Lesio
Posty: 783
Rejestracja: 01 kwie 2018, 17:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Cześć

Post autor: Lesio » 17 maja 2026, 17:36

Cześć kolego .

ODPOWIEDZ

Wróć do „PRZEDSTAW SIĘ - say hello”