Strona 1 z 1
Cześć.
: 10 kwie 2017, 19:48
autor: kemot76
Cześć. Na imię mam Tomek, lat 40. W internecie poszukiwałem informacji o stali damasceńskiej i tak "po nitce do kłębka" trafiłem na to forum.
Re: Cześć.
: 10 kwie 2017, 21:01
autor: habeer
Cześć

Re: Cześć.
: 10 kwie 2017, 21:11
autor: bey
Re: Cześć.
: 10 kwie 2017, 22:04
autor: Bodar
Cześć
kemot76 pisze:/.../W internecie poszukiwałem informacji o stali damasceńskiej i tak "po nitce do kłębka" trafiłem na to forum.
No i co dalej z tym fantem ?

Re: Cześć.
: 10 kwie 2017, 22:52
autor: Dracorian
Cześć
Zachęcam abyś samodzielnie zrobił ją

Re: Cześć.
: 11 kwie 2017, 08:48
autor: graffic
witamy na FK

Re: Cześć.
: 11 kwie 2017, 10:11
autor: kemot76
Bobodar pisze:Cześć
kemot76 pisze:/.../W internecie poszukiwałem informacji o stali damasceńskiej i tak "po nitce do kłębka" trafiłem na to forum.
No i co dalej z tym fantem ?

No właśnie jakiś chochlik w głowie krzyczy "Zrób coś", ale do tego droga jeszcze daleka. Na razie poznaje temat kowalstwa od strony czysto teoretycznej, ale czytając forum nabieram coraz większej ochoty ażeby spróbować również w praktyce tego rzemiosła.
Re: Cześć.
: 11 kwie 2017, 10:14
autor: habeer
wybierz się Kemot na spotkanie w Kuźni Kurpiowskiej, szybciej bakcyla połkniesz

Re: Cześć.
: 11 kwie 2017, 23:14
autor: Aries
Witaj na forum
Re: Cześć.
: 12 kwie 2017, 08:49
autor: lachim
Hejka

Jak masz czterdziechę tzn. syndrom wieku średniego

- powiem nie czekaj - kowalstwo jest dla Ciebie - ogień, pot i mnóstwo pukania

Faceci to lubią
A jak będzie Ci mało pukania to namawiam na bzykanie (pszczelarstwo). Osobiście sam zajmuje się dodatkowo też "kurestwem" posiadając kilkanaście kur

Re: Cześć.
: 12 kwie 2017, 15:39
autor: Jacenty
Witaj kolego. Odnośnie stukania to kilka dni temu zatrzymałem się przed domem znajomego, który poprosił mnie o przysługę polegającą na przekuciu ( fakturowaniu rur). Przed domem stała małżonka ów kolegi i poprosiłem by mąż zgłosił się do mnie w sprawie stukania wspomnianych elementów. Określenia fakturowanie nie użyłem ponieważ kibitka nie zrozumiałaby o czym mówię. Niestety nie zaznajomiona z tematem babeczka z pewnym oburzeniem odpowiedziała, że jej mąż to ma stukanie w domu i nie pamięta by w tej kwestii jakkolwiek narzekał.
